Sleduj nás

Měl jsem domluvený zápas s McGregorem, odhalil slavný Spider. Proč z něho ovšem sešlo?

Měl jsem domluvený zápas s McGregorem, odhalil slavný Spider. Proč z něho ovšem sešlo?

Pamatujete si na výzvu od Andersona Silvy, který požádal Conora McGregora o žhavý tříkolový tanec v kleci? Tato bitva se nakonec mezi týmy obou bojovníků opravdu domluvila, pouze třetí strana vyjádřila svůj nesouhlas.

Jak už tomu bývá zvykem, aby mohl jakýkoliv zápas dostat zelenou, musí s ním souhlasit všechny tři strany – tedy oba bojovníci a pak UFC. V našem případě se proti tomuto druhu utkání ohradila sama organizace, která v čele s Danou Whitem měla jiné plány.

„UFC mi podle smlouvy dluží superfight!“ dostával se ke slovu Anderson Silva, který ihned na úvod začal vytahovat ten nejtěžší kalibr. To, že měl takovýto dodatek v kontraktu, mohl vědět jen málokdo.

Anderson Silva vypráví, jak si domluvil zápas s Conorem

„A že jsem vyzval Conora? Ve skutečnosti to byl on, kdo vyzval mě jako první. Stalo se to ihned po mém zápase s Israelem Adesanyou. Můj a McGregorův tým se spolu spojily, a dokonce se odsouhlasilo, že se spolu utkáme ve váze do 77 kg. Potom se ale něco přihodilo a UFC řeklo, že o tento duel nestojí,“ popisoval Spider.


Brazilská legenda se však svého superfightu vzdát nechtěla. Když nevyšel Conor, na řadu se dostavil Anthony „Showtime“ Pettis.

„Následně mi poslal nabídku Anthony Pettis a mně se to opravdu líbilo. Byl to skvělý šampion, který za svou kariéru nastřádal působivá ukončení. Proto jsem s tím souhlasil,“ vysvětloval Silva, který se zřejmě ani tohoto souboje nedočká. Danu Whiteovi se to nelíbí.

„Nevím, komu jinému bych mohl čelit. Nechci se střetávat s nějakými novými kluky. Chtěl bych bojovat s relevantními jmény, která mě donutí hodně trénovat a budou pro mě opravdovou výzvou. A Pettis jednou takovou určitě je,“ uzavíral Spider.Další články