Sleduj nás

Měj se na pozoru, DC! Knokaut může přijít každou chvíli, straší Lewis svého protivníka

Měj se na pozoru, DC! Knokaut může přijít každou chvíli, straší Lewis svého protivníka

Aktuální mistr v těžké váze Daniel Cormier se nedávno nebál přiznat, že velkou roli v přijetí tak brzkého termínu pro svou obhajobu byla volba protivníka. Derrick Lewis alias The Black Beast se vůbec poprvé v kariéře pokusí získat pás šampiona a i když je v duelu papírovým outsiderem, ze svého soupeře rozhodně strach nemá. O tom svědčí i jeho následující prohlášení

„Vím, že nejsem zrovna nejohebnější a mé údery nejsou nikterak technické, ale věřím ve své zkušenosti,“ nechává se slyšet borec, jenž na UFC 229 v posledních vteřinách nekompromisně knokautoval Alexandera Volkova. 

„Nikdo nemůže zpochybnit mou roli v tomto příběhu. Ať se to lidem líbí, nebo ne, jsem prostě válečník  a jako takový dávám srdce do každého zápasu,“ pokračuje ve svém proslovu, v němž pomalu začíná mířit i na svého protivníka.


Aktuální mistr v těžké váze Daniel Cormier

„Jsem si vědom toho, co říkal, ovšem i on by se měl mít na pozoru. Knokaut by mohl přijít každou chvíli, kdy to bude nejméně čekat,“ nechává se slyšet, přičemž my už víme, že toto je i podle zpovědi Cormiera také jediný způsob, jak by se dal porazit. 


„Možná mi spousta lidí nevěří, ale ti stejní pochybovači nevěřili ani v sílu mého KO úderu. A já osobně nepochybuji, že další může přijít v duelu s Cormierem,“ doplňuje bijec z těžké váhy původem z New Orleans.


Další články