Sleduj nás

Mediální magnát Soukup nevylučuje účast v Clashy. Určil si podmínky a jmenoval soupeře Vémolu

Mediální magnát Soukup nevylučuje účast v Clashy. Určil si podmínky a jmenoval soupeře VémoluFOTO: TV Barrandov, Oktagon MMA

Freak show v plné parádě. Je libo například zápas Karlose Vémoly s Jaromírem Soukupem? Možné to je. A možná více, než sami tušíte. 

V lovu za dalšími celebritami a divácky atraktivními osobnostmi pokračuje organizace Clash of the Stars, která se nám v pražském O2 Universum představila už se svým čtvrtým pokračováním. 

Hned na samotný začátek galavečera si organizátoři pro diváky připravili pochoutku v podobě několika zajímavých hostů, přičemž jedním z nich byl i známý podnikatel, mediální magnát anebo také moderátor Jaromír Soukup. 

O něm je všeobecně známo, že je jeho minulost vázána na boxerský ring, v němž si odboxoval slušných pár zápasů. 

Podle dostupných informací z 26 prohrál jen jediný, dost se mu tedy dařilo a rád by na toto slavné období svého života ještě jednou zavzpomínal… Například v Clash of the Stars? 


„Asi jo, asi bych se ještě dokázal připravit, ale jen v klasickém boxu, ne v MMA nebo K1,“ odpovídal Soukup moderátorům Clashe, zdali se ještě ve svém věku cítí na nějaký návrat. 

„Každopádně člověk musí být zdravý a připravený, a když už bych měl jít do ringu, tak by to musel být nějaký zajímavý soupeř, nějaké áčko,“ nadhazoval. 

Přesné jméno sice Soukup uvést nechtěl, ale moderátoři si hned vzpomněli na to, že když minule u nich byla jeho partnerka Agáta Hanychová, tak ta nadhodila takového Karlose Vémolu. 


„Karlos Vémola je můj kamarád, klidně bychom si to dali… Ale v boxu! Ne v MMA!“ trval na svém Soukup, čímž v podstatě přiznal, že je podobnému druhu zábavy otevřený. 

Inu, náruč možností je prakticky neomezená a my se jen můžeme těšit, jaké novinky nám Clash of the Stars představí příště. Kdo ví, třeba Jaromír Soukup bude skutečně jednou z nich. Jeho vysnívaný protivník, tedy Karlos Vémola, ovšem v nějaké dohledné době volný nebude.


Další články