Sleduj nás

McGregorův návrat? Takto se k tomu vyjádřil potenciální soupeř Chandler

McGregorův návrat? Takto se k tomu vyjádřil potenciální soupeř Chandler  FOTO: UFC

Michael Chandler je jedním ze dvou jmen, která jsou nejvíce skloňována, že budou dělat tanečního parťáka navrátilci Conoru McGregorovi.

Slavný Ir už v podstatě potvrdil svůj comeback, který učiní v novém ročníku zábavní show The Ultimate Fighter, kde bude dělat jednoho z trenérů… Kdo bude tím druhým? To je otázka, na kterou se nyní snaží veřejnost najít odpověď. Skloňují se ovšem dvě jména. Jedním je Tony Ferguson a druhým Michael Chandler.

„Moc rád bych byl Conorovým oponentem v Ultimate Fighteru, ale věc se má tak, že jsem zatím žádnou nabídku nedostal,“ pronesl Chandler v reakci na McGregorův právě oznámený návrat. „Po duelu s Conorem strašně toužím, jelikož vím, že my dva dokážeme rozpoutat tu pravou show, ale v první řadě se musí uskutečnit nějaká jednání. Navíc ani nevím, kdy nový ročník soutěže začne. Pochybuju, že to bude hned, když si Conor neodbyl ještě těch šest měsíců v testovacím poli USADA.“


Michael Chandler tak připomněl jednu zásadní věc. Irský Notorious má sice domluvený návrat, ale aby si mohl stoupnout do klece, potřebuje k tomu povolení od antidopingové agentury USADA. A ta mu ho nevydá dříve než po šesti měsících od zapojení do jejího testovacího programu… A jak to tak vypadá, do něho se slavná MMA hvězda zapojila teprve nedávno, tudíž její zápasnický comeback tak či tak nebude možný dříve než na přelomu června/července.


Další články