Sleduj nás

McGregora už nepovažuji za elitu, musí se hodně snažit, aby mě přesvědčil, říká Askren

McGregora už nepovažuji za elitu, musí se hodně snažit, aby mě přesvědčil, říká AskrenFOTO: UFC

Conor McGregor se musí ještě hodně snažit, aby se vrátil zpátky na vrchol a vysloužil si uznání od Bena Askrena.

Časy se mění. Dříve byl Conor postrachem nejenom divize pérové váhy, ovšem dnes si na něj většina bojovníků věří.

Svůj status dříve obávaného rváče se pokusí oprášit v (nejspíše prosincovém) duelu s Michaelem Chandlerem, ale i tak pro něho jedna výhra bude málo, aby začal fanoušky opět obracet na svou stranu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Ta doba už je moc dlouhá, co se Conor drží mimo tuto hru. Za tu dobu se opíjel, chodil na party, žil svůj vysněný život. S bojovou scénou přišel minimálně do styku. Takovému člověku máme věřit?“ pokládal Askren řečnickou otázku.

„Jeho jméno budí zájem jen díky odkazu, který za sebou zanechal, ale žádným elitním fighterem už nějaký čas není. Conor se musí opravdu hodně snažit, aby mě přesvědčil, že na to ještě má. Výhra nad Chandlerem je podle mě málo,“ pověděl Askren server MMA News.


McGregor: Chandlera vykuchám!

„Michael Chandler je pro mě dokonalý typ soupeře, protože se rád nechává mlátit a já jsem ten, kdo zase rád mlátí. Takže mu rád vyhovím a rozbiju ho tak, že ho ani doma nepoznají… Pokud ho vůbec budou mít možnost poznat,“ promluvil McGregor v interview s UFC reportérkou Megan Olivi.

„Vyhraju na KO kopem do hlavy. Vyzkouším si svoji novou ocelovou nohu a trefím s ní Chandlera přímo do kebule. Uvidí sebe samotného na podlaze, až jeho duch opustí tělo… Tohle je čas pro mě, abych zazářil. A já vážně zazářím. Bude to ta největší show, jakou si mohou fanoušci jenom dopřát. Mystic Mac je zpět, zapamatujte si má slova!“ vzkázal McGregor, který opět jednou četl ze své věštecké koule.


Další články