Sleduj nás

McGregora klepla přes prsty irská dopravní policie

McGregora klepla přes prsty irská dopravní policie

Bývalý šampion UFC v pérové a lehké váze Conor McGregor po několika závažných prohřešcích přišel o řidičské oprávnění.

"The Notorious" je bezpochyby nejbohatším UFC bojovníkem a patří dokonce mezi TOP 5 nejbohatších sportovců podle časopisu Forbes. Jeho schopnost přitahovat pozornost prakticky změnila MMA. S jeho velkým přičiněním jsou smíšená bojová umění stále více sledovaná a vyprodané haly po celém světě jsou běžný standard.

Conor McGregor po několika závažných prohřešcích přišel o řidičské oprávnění


Conor však nepřitahuje pozornost tak, jak by si asi i on sám přál. O McGregorovi je známo, že si své peníze rád užívá, potrpí si na luxusní oblečení a má zálibu v rychlých autech. Právě tato posledně zmíněná libůstka ho nyní přivedla do problémů v rodném Irsku. 

Za překročení rychlosti Conor nemůže řídit po dobu 6 měsíců a dostal finanční pokutu € 1000. Peněžitý trest nijak nepocítí, ale to se už nedá říct o zákazu řízení. McGregor miluje své Lamborghini a další auta. K projednání prohřešku byl Conor předvolán pro porušení čtyř dopravních předpisů. Povolený rychlostní limit 100km/h překročil o více než 50km/h. Zasahujícím policistům podle dostupných zdrojů nepředložil řidičský průkaz a ani tak neučinil v limitu 10 dnů od tohoto přestupku.Další články