Sleduj nás

McGregor vs. Masvidal nebo Usman? Zapomeňte! Je to šílenost, říká šéf UFC

McGregor vs. Masvidal nebo Usman? Zapomeňte! Je to šílenost, říká šéf UFC

Jak se zdá, Conorovy plány ohledně budoucího potenciálního střetu s Jorgem Masvidalem či dokonce šampionem Kamaru Usmanem byly nyní definitivně zmařeny samotným šéfem UFC.

Irský Notorious sliboval, že jej v roce 2020 čekají tři zápasy, přičemž již hned v tom druhém se měl postavit proti vítězi duelu Diaz - Masvidal. Jelikož to byl právě druhý jmenovaný, který zmíněnou bitvu vyhrál, čekalo se, že se Conor utká zrovna s ním. Místo toho však UFC předhodilo Masvidala Usmanovi.


„To jen Conor říkal, že chce s Jorgem bojovat, my jsme nad ničím takovým nikdy neuvažovali,“ uvedl Dana White, který už delší dobu zastává teorii, že McGregor do velterové váhy nepatří. „Znáte Conora, je mu úplně jedno, s kým a v jaké váze se utká. To je také ten důvod, proč ho mají lidé rádi. Zápasy s Masvidalem a Usmanem jsou ale šílenost!“ domníval se.

Jedno velké „promo“ se díky tomuto tvrzení tedy dočkalo svého konce. Dana White nenechá slavného Notoriouse svévolně se potulovat po nevyzpytatelné velterové váze a místo toho se ho pokusí opět zařadit do dění váhy lehké, kde je nyní šampionem Khabib Nurmagomedov, na něhož 18. dubna čeká další povinná obhajoba.


„S Conorem počítáme jako s náhradníkem pro bitvu Khabib vs. Ferguson. Uvidíme, jak se věci vyvinou, ale sám Conor se domnívá, že se ten zápas neuskuteční, proto hodlá být připraven,“ uzavřel lodivod UFC, proti jehož slovu definitivně žádný vlak nepojede.


Další články