Sleduj nás

McGregor v problémech. Chandler nastínil plán, který pošle irskou hvězdu znova do důchodu. Pak chce titul

McGregor v problémech. Chandler nastínil plán, který pošle irskou hvězdu znova do důchodu. Pak chce titul FOTO: UFC

Michael Chandler se připravuje na svůj dlouho očekávaný zápas s Conorem McGregorem a slibuje jak prvotřídní show, tak i výstavní ukončení.

Chandler je mužem, který se vydal na dlouhou čekací listinu. Značnou část své kariéry zahodil kvůli jednomu zápasu, který se domlouvá už více než rok. Na vině je jeho irský soupeř, který se nebyl schopen dříve zapojit do povinného antidopingového programu organizace USADA, aby mu byla udělena zelená k návratu.

Conor vše sice nedávno napravil, ale i tak se do klece dříve než v příštím roce, a to navíc až v jeho druhé třetině, nepodívá. Během této čekací lhůty se proto v jeho americkém soupeři hromadí hněv, který plánuje v kleci vypustit. Čím delší čekání, tím větší muka na zdráhavého Ira mají čekat.

„Lidé se mě pořád ptají, proč jsem si nevybral jiného soupeře, jenže odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Největší problém je, že mi je neustále slibováno, že se Conor vrací, a já jsem tak naivní, že tomu věřím. Proto když mi někdo řekne, že Conor bude za tři měsíce zpátky, tak se nikam nehrnu, čekám na něj. Jenže toto čekání se mi stalo osudné,“ vysvětloval Chandler v MMA Junkie Radiu, proč na více než rok pozastavil svoji kariéru, když mohl mít v klidu zápas s někým jiným.

„Teď je to opět v té fázi, že to vypadá, že by Conor mohl být zpátky na jaře příštího roku, což by vzhledem k okolnostem už konečně mohlo vyjít. A věřte mi, že až se utkáme, tak to čekání dám Conorovi pořádně spočítat, že kvůli tomu opět pověsí rukavice na hřebík. Mám jednu z nejdelších příprav, takže až se v kleci ukážu, budu v té nejlepší možné formě. Před očima budu mít jenom červenou a půjdu si po krvi. Jasná výhra na KO, první nebo druhé kolo,“ cítí.

A až skoncuje s McGregorem, řekne si o zvláštní odměnu. „Myslím si, že až UFC uvidí, jak zametu s Conorem, tak mi automaticky dají šanci v boji o titul. Moc rád bych si to dal s Islamem Makhachevem, protože věřím, že jsem jeden z mála lidí, co ho tu dokáží skutečně porazit. Nejenže ovládám wrestling, ale navíc mám velice výbušný postoj. Dokážu tak eliminovat jeho přednosti a naopak nechám vyniknout ty své,“ plánuje Chandler.  Další články