Sleduj nás

McGregor si přeje zápas s Masvidalem a šéfovi UFC se to vůbec nelíbí!

McGregor si přeje zápas s Masvidalem a šéfovi UFC se to vůbec nelíbí!
Dana White veřejně prozradil, že si Conor McGregor, jak už uvedl během svého turné v Rusku, přeje po Cowboyovi ihned zápasit s Jorgem Masvidalem.

„Conor si přeje Masvidalův pás Největšího grázla planety. Nedokážu předpovědět, co z toho vznikne, původně jsme si totiž mysleli, že to bude pouze jednorázová záležitost… Uvidíme tedy...,“ reagoval poněkud rozpačitě na stanici ESPN šéf UFC.

Spousta bojových fanoušků by podobný souboj velice ráda uvítala, proti sobě by se postavili dva špičkoví postojáři, ale na druhou stranu Whiteovi se na tom stále něco nelíbí.

„Myslím si, že to nemusím příliš přibližovat. Každý ví, co mám na mysli. Domnívám se, že to není dobrý nápad. Jen Conor se vždy naštve, když mu povím, že nepatří do velterové váhy. Jeho odpověď ale pokaždé zní: ‚A ty si jako myslíš, že nemůžu Masvidala porazit?!‘“ 

Dana White následně naznačil, že počká, jak dopadne zápas z 18. ledna, kde je McGregor proti Cowboyovi horkým favoritem na vítězství. Poté mu přislíbil titulovou šanci v lehké váze s vítězem duelu Khabib vs. Ferguson. Souboj mezi zmíněnou dvojicí se však uskuteční až v polovině dubna, což dává Conorovi další tři měsíce k dobru, aby se mohl vydat pro pás Největšího grázla. Čirou náhodou se i Masvidal zrovna nedávno nechal slyšet, že nepřijme žádný jiný zápas, dokud nebude vědět, zdali se k němu Conor nechystá.

Woodley: Ať se McGregor modlí, aby s ním Masvidal nebojoval. Bez p*dele říkám, že by ho pohřbil


Další články