Sleduj nás

McGregor: Mayweathera jsem rozebral už poprvé, v odvetě by zaručeně prohrál

McGregor: Mayweathera jsem rozebral už poprvé, v odvetě by zaručeně prohrál

V souvislosti s oznámením budoucího návratu do světa boxu se irský bojovník rozpovídal i o tom, jak viděl svůj zápas s legendárním Floydem Mayweatherem (50-0-0, 27 KO) a proč silně věří, že by ho na druhý pokus už jistě porazil.  

Conor a Floyd se spolu střetli koncem léta roku 2017. Udatný Ir se během své profesionální boxerské premiéry držel celých deset kol, než Mayweather ukořistil výhru formou TKO.

Bodoví sudí té noci v drtivé většinu případů hlasovali pro americkou boxerskou legendu. Všichni tři se však shodli, že první kolo náleželo čistě McGregorovi, jenž si v té době myslel, že má svého soupeře přečteného.


„Bojoval jsem naprosto fantasticky. Jediný důvod, proč jsem prohrál, byl ten, že jsem se připravoval na obranný styl typu Philly Shell. Než to Floyd změnil, rozebíral jsem ho na kousky,“ odhalil Notorious, který pevně věří ve své schopnosti, kdyby došlo na odvetu. „Prostě vím, že bych ho porazil, kdybychom to rozjeli znovu.“


Zajímavé je, že se Floyd Mayweather spřáhl s Danou Whitem a společně si pro podzim roku 2020 naplánovali akci, která se bude týkat ostrého zápasu. Takto přímo znělo stanovisko šéfa UFC, který veřejnost ujistil, že vážně půjde o profesionální duel, žádnou exhibici. Bližší podrobnosti si nechal pro sebe. 

Ani Conor McGregor netuší, co se chystá, ale má podivné cítění, že i sám Floyd si přeje odvetu.

„Přeju si s ním odvetu a myslím si, že i on sám flirtuje s tou myšlenkou. Jasně, může si (pro svůj návrat) vybrat někoho jiného, ale už to nebude mít ten náboj, nebude to ono,“ nechal se slyšet irský navrátilec.Další články