Sleduj nás

McGregor: Khabib se bojí odvety, nic jiného v tom není

McGregor: Khabib se bojí odvety, nic jiného v tom není

Jakmile představil Khabibův manažer Ali Abdelaziz podmínky pro odvetnou bitvu s Conorem McGregorem, dostal se ke slovu i sám irský navrátilec, který (opět) ze soupeřova týmu cítí jenom strach.

„Strach, pánové, je to strach! Nic jiného z jejich týmu necítím,“ pronesl před reportéry z ESPN slavný Notorious, který se 18. ledna oficiálně vrátil na scénu, když během ostře sledované bitvy porazil zkušeného veterána Donalda „Cowboye“ Cerroneho.

Dana White po tomto dominantním comebacku Conorovi přislíbil titulovou šanci, načež vystoupil Khabibův manažer a řekl, že nad ní budou uvažovat, pokud McGregor přejde ještě alespoň přes Justina Gaethjeho. Pak by se odveta mohla uskutečnit v Saúdské Arábii, kde o ni projevili zájem mocní šejkové.

„Jsem připraven na cokoliv. Jsem koncentrován jako nikdy předtím,“ pravil irský zápasník, který nám sice nedal přímou odpověď k tomu, zdali se s Gaethjem utká, ale vesměs naznačil, že je ochotný bojovat s kýmkoliv… tedy i právě s Justinem.


„Snažím se soustředit na tréninky. Na to, abych nezaspal a udržoval se v kondici. Chci být připraven za každých okolností. Vím, že se s Khabibem ještě jednou utkáme. Prozatím mi utíká, ale sám ví, že nebude moct utíkat věčně,“ doplnil McGregor.

Jaká je situace nyní? Khabib bude 18. dubna obhajovat titul lehké váhy proti Tonymu Fergusonovi. Conor McGregor má šéfem UFC zaručenou titulovou bitvu, ale aby se jí dočkal, bude muset čekat až do podzimu, možná až do zimy, což je strašně dlouhá doba mimo bojové dění. A jak se Notorious nechal slyšet, chce se udržovat v zápasnickém rytmu, a tak se jeví duel s Justinem Gaethjem (nebo někým jiným) jako logickou možností.


Další články