Sleduj nás

McGregor je showman, ale bojově se už nechytá. V kleci dostane od Chandlera naloženo, myslí si Oliveira

McGregor je showman, ale bojově se už nechytá. V kleci dostane od Chandlera naloženo, myslí si OliveiraFOTO: UFC

Charles Oliveira zanalyzoval nadcházející zápas Conora McGregora s Michaelem Chandlerem a došel k překvapivému závěru. Dost možná půjde o jednoznačnou záležitost, nikoliv však ku prospěchu irské strany. 

Notorious je před vstupem do své další MMA bitvy favoritem, ovšem papírové předpoklady jsou věcí jednou a skutečnost věcí druhou. O výsledku zápasu rozhoduje mnoho faktorů a vyzápasenost je pochopitelně jedním z nich. 

Zatímco Conor byl poslední roky i vlivem zranění znovu neaktivní, jeho nadcházející soupeř se pral s celou elitou lehké váhy, která zahrnovala taková jména, jako jsou Justin Gaethje, Dustin Poirier, Tony Ferguson nebo právě Charles Oliveira. 


Poslední zmíněný bojovník vystoupil v pořadu The MMA Hour u Ariela Hewlaniho, kde zhodnotil Chandlerovy šance v jeho příští bitvě, která se uskuteční někdy v průběhu léta. Conor McGregor, ač jde dnes už o světovou celebritu, kterou fanoušci milují, bude mít v kleci hodně velké potíže. 

„Bude to dobrý zápas, ale dobrý bude především proto, jak ho Conor dokáže vypromovat. V tomhle on je génius a dá se říct, že toto je jeho největší zbraň. Ten člověk umí dělat show a prodávat zápasy. Jestli je ale i dokáže vyhrávat, v to bych zase už tolik nevěřil,“ rozpovídal se brazilský „do Bronx“. 


„Podle mě Michael Chandler vyhraje. Nevím sice jak nebo v jakém kole, ale podle mě vyhraje. Mezi oběma bojovníky je velká propast v zápasnické praxi i technice boje na zemi. Conor teď dlouho nebojoval, a když ho Mike vezme na zem, tak ho tam zardousí. To může být jeho tajná zbraň. Myslím si, že tu taktiku tak dobře nakombinuje, že McGregora porazí,“ zněl Oliveirův verdikt. 

Je dobré, že zde máme také pohled z druhého soudku. Většina lidí už i díky oblibě věří právě McGregorovi. Někteří si dokonce dovolují tvrdit, že je pro něho Chandler snadnou a jednoznačnou výhrou. Bojová hra umí být však nevyzpytatelná a kolikrát stačí jedna šťastná rána, aby se tempo souboje ihned otočilo. 


Další články