Sleduj nás

McGregor je pro Oliveiru snazším soupeřem, který mu zaručí větší výplatu, ví Felder

McGregor je pro Oliveiru snazším soupeřem, který mu zaručí větší výplatu, ví Felder
Paul Felder přišel s predikcí, jak se během roku 2022 změní pořadí na čele žebříčku lehké váhy.

Kdyby se všechno drželo současného a doposud nejvíce pravděpodobného scénáře, pak by se měl Justin Gaethje utkat s šampionem Charlesem Oliveirou. Jinak by tomu ale bylo ve chvíli, kdyby si Oliveira vynutil zápas s Conorem McGregorem. V takovém případě by si Gaethje asi musel dát fight ještě s někým jiným, čímž by riskoval své skvostné postavení v žebříčku.

„Pokud se budeme držet současného schématu, ve kterém Gaethje zůstane povinným vyzývatelem, pak na Charlese nebude čekat vůbec snadný úkol. Přesto věřím, že ho může zvládnout, jelikož se jeho hra za poslední roky dost vyvinula,“ hovoří Paul Felder.


„Kdyby si ale Charles vybral za soupeře Conora McGgregora, tak to pro něho bude mnohem snazší zápas, který mu zaručí mnohem větší výplatu. Sám s tímto scénářem nesouhlasím, jelikož z hlediska postavení v žebříčku nedává žádný smysl, ale na druhou stranu chápu, že Conor řídí tuhle hru a je garancí nejvyšší výplaty. A Charles si jako všichni ostatní bojovníci chce přivydělat,“ vysvětluje.

„Nejsem žádný prorok, abych řekl, kdo s kým půjde. Logicky by to mělo být nyní Oliveira vs. Gaethje a pak vítěz proti lepšímu z dvojice Dariush vs. Makhachev, ale je možné, že Conor ještě zamíchá kartami a všechny v pořadí předskočí. I tak si ale myslím, že je Oliveira šampionem, který má schopnosti porazit naprosto všechna tato jména. Za poslední roky si svým pokrokem získal můj respekt. Dozajista může vládnout lehké váze ještě hodně dlouho,“ řekl Felder pro Helen Yee.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články