Sleduj nás

McGregor? Celou dobu se bál s někým bojovat, tak ať teď nebrečí, rýpe Abdelaziz

McGregor? Celou dobu se bál s někým bojovat, tak ať teď nebrečí, rýpe Abdelaziz

Jakmile Conor McGregor oznámil v pořadí již svůj třetí odchod do důchodu, který odůvodnil tím, že jej UFC opomenulo a že mu nepředložilo zápas o titul dočasného šampiona lehké váhy, tak se ozval známý, problémový, ale také velmi vlivný manažer Ali Abdelaziz, který všechny „výmluvy“ Conorovi vyčetl.

„Pokud jsi chtěl bojovat o titul, proč jsi tedy nevzal zápas s Tonym Fergusonem? Celá léta ses před ním jen schovával. To Justin Gaethje se nebál, chopil se příležitosti a svůj úkol splnil. Takže se teď hezky posaď na prdel a sleduj dva nejlepší zápasníky světa, jak se mezi sebou utkají,“ reagoval Abdelaziz, který tak odkazoval na své dva svěřence – Khabiba Nurmagomedova a Justina Gaethjeho.

abdelaziz_gaethje


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Conor McGregor sice ukončil kariéru, ale v obou předchozích rozhovorech stále vyzařoval jakousi jiskru, u které je větší šance, že se z ní stane opět plamen, než že úplně vyhasne.

Za největší problém se dá považovat ta špatná domluva s UFC. Kdyby svět nebyl zasažen pandemií koronaviru, Khabib Nurmagomedov by se podle původního plánu utkal s Tonym Fergusonem a Conor by si mohl dát eliminační duel s Justinem Gaethjem.


Současná situace je však taková, že nás v lehké váze čeká velký sjednocující souboj, jenž spároval Khabiba s Justinem. A zmíněná dvojka už dokonce zná i datum svého zápasu. Stane se tak 19. září na turnaji UFC 253. Lokace bude ještě upřesněna. 


Další články