Sleduj nás

McGregor bude mít s Diazem trilogii, věří přední MMA novinář

McGregor bude mít s Diazem trilogii, věří přední MMA novinář

Conor „Notorious“ McGregor (22-4) a Nate Diaz (20-12) by měli podle uznávaného novináře Ariela Helwaniho rozseknout, kdo je ve vzájemných zápasech lepší.

Vše je údajně odvozeno tím, jak se současná situace v UFC vyvinula. Conor McGregor se měl původně toto léto střetnout s Justinem Gaethjem, jenže tomu byla záhy nabídnuta příležitost bojovat o titul dočasného šampiona lehké váhy, což si nenechal ujít. A rázem se všechny plány překopaly.

„To, že se uskuteční duel Ferguson vs. Gaethje, hraje Nateu Diazovi neskutečně do karet,“ uvedl Helwani. „Pokud by totiž Tony vyhrál, znamenalo by to, že se na podzim střetne s Khabibem a Justin tak jednoznačně přijde o šanci s McGregorem zápasit,“ pokračoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Conor Notorious McGregor vs. Nate Diaz chystají odvetu

Co by se ovšem stalo, kdyby vyhrál Gaethje? „Pokud by vyhrál Justin, pak půjde na Khabiba on a Tony by se tím pádem mohl utkat s Conorem. Ale i navzdory tomuto cítím, že hned v momentě, co UFC naplánovalo zápas Ferguson vs. Gaethje, se Conorovi otevřely dveře k trilogii s Diazem,“ vysvětloval Helwani.


A svým způsobem bychom se nemohli divit ani my. Jakmile Conor nad Natem vyhrál odvetu, tak prohlásil, že si cení vstřícnosti svého soupeře, což mu jednou oplatí tím, že s ním završí trilogii. A ten čas se možná naplnil.


Další články