Sleduj nás

McGregor a Topuria na fotbalovém stadionu Realu Madrid? Šéf UFC návrat legendy dementuje

McGregor a Topuria na fotbalovém stadionu Realu Madrid? Šéf UFC návrat legendy dementujeFOTO: UFC

Nekonečný příběh o největším sportovním comebacku se stále nedočkal svého happy endu. Irská hvězda okolo sebe na sociálních sítích trousí všemožné zvěsti, ale konkrétní datum je v nedohlednu.

Neutěšený stav musí nejvíc ze všech drásat Michaela Chandlera. „Iron Mike“ sleduje, jak mu pod rukama utíkají nejlepší roky kariéry, kdy mohl svádět atraktivní bitvy s top soupeři. Conor si mezitím užívá svůj miliardářský život na jachtě nebo obráží večírky.

Poslední poplach způsobil „Nechvalně známý“, když vystřelil informaci, že jej uvidíme na turnaji UFC 300. Okamžitě se rozjela vlna spekulací o tom, kdo vyhraje milionový jackpot a ocitne se na druhé straně klece. Kromě obvyklých jmen jako Chandler nebo Diaz jsme se dočkali i divoké teorie o bitvě s bývalým šampionem střední váhy Israelem Adesanyou!


Všechny naděje Irových fanoušků vyletěli komínem po posledním vystoupení šéfa organizace. Dana White nejenže nepotvrdil návrat své superhvězdy na jubilejním turnaji, ale navíc dementoval i jeho start na letním galavečeru UFC 302.

„Na Conorův zápas s Mikem dojde, ale zatím nemáme žádné konkrétní datum. Věříme, že se vše podaří ještě letos. Pokud se nám povede dát všechno dohromady, tak se snad dočkáme na podzim,“ zmrazil nadšení velmi věcný Dana White.


Kolik je na těchto informacích pravdy, a jak moc se jedná o vnitropolitickou hru, se můžeme jen domnívat. Boss a jeho největší hvězda sice vytváří dojem harmonického svazku, ale je jasné, že na sebe naráží dvě ega o velikosti zaoceánských parníků.

Pokud by vám macho dvojice McGregor a White přišla málo přehnaná, přidejte si k ní neporaženého Španěla Iliu Topuriu. Titulový uchazeč, kterého již za týden čeká Alex Volkanovski, si totiž umanul, že to bude právě on, kdo se s Irem střetne. Poslední měsíce se tak kromě urážení svého australského soupeře zaměřil i na provokování Conora.

„Pokud nedostane na prdel od Chandlera, tak může sdílet klec se mnou. Byl by to skvělý zápas pro turnaj UFC ve Španělsku. Vydělali bychom hromadu peněz a on by mohl doma říct, že je Topuria udržel bohatými,“ popichuje McGregora rozjetý bijec.


V posledním týdnu navíc Topuria přispěchal s konkrétní lokací, kterou by nebylo nic menšího než fotbalový stadion Realu Madrid! Santiago Bernabéu je s kapacitou 81 tisíc míst šestým největším stánkem v Evropě a pokud by na kartě figuroval Ilia a hlavně Conor, bylo by stoprocentně vyprodáno.

Zdroj: The MMA Hour


Další články