Sleduj nás

McGregor a důchod? Té ku*vě jde jenom o pozornost, myslí si Khabibův manažer

McGregor a důchod? Té ku*vě jde jenom o pozornost, myslí si Khabibův manažer

Ali Abdelaziz se během svého pravidelného vystoupení na kanálu TMZ Sports rozpovídal o posledním kroku Conora McGregora, který se již potřetí v kariéře rozhodl pověsit rukavice na hřebík.

A o to víc zvláštní vše bylo, protože si irská hvězda naplánovala opravdu nabitou sezonu, která měla jen v roce 2020 čítat tři zápasy. Vlivem epidemie koronaviru se však tyto plány narušily, a když se Conor chtěl vrátit, tak mu údajně již nezbyl žádný relevantní soupeř.

„Byl jsem už unavený tím, co se tu dělo,“ vyšlo z McGregorových úst. „Proč tak moc UFC tlačí na zápas Khabib vs. Gaethje? A proč až na září? Víte vy vůbec, co se stane v září? Zase se něco přihodí a zase to budou nuceni odložit. Proto jsem představil plán, který byl správný, kterého se měli držet, jenže oni jej zamítli. Cokoliv jim navrhnu nebo řeknu, proti tomu se budou stavět. Už dávno jsem měl bojovat já s Justinem (Gaethjem) o titul dočasného šampiona, čímž bychom udržovali divizi v pohybu.“


Daný proslov však vůbec nežere Khabibův manažer Ali Abdelaziz. „Je to pořád ta stejná stará prostitutka, které jde jen o pozornost. Conor oznámil svůj konec zrovna v době, kdy Amanda obhájila titul, čímž ji připravil o její slávu. Myslíte si, že to byla náhoda?" ptal se. 

A jak se asi dá očekávat, i Abdelaziz se domnívá, že se Notorious znovu vrátí, jenom hned o titul by ho bojovat nenechal. „McGregor si právě teď odpykává trest za své chování. Pamatujete si, jak nás všechny poučoval o aktivitě? Inu, karma je svině. Chceš titul? Běž a bojuj s Tonym Fergusonem, zůstaň zaneprázdněn, buď aktivní! Běž a bojuj s Jorgem Masvidalem. Chci vidět tu aktivitu!“ hecoval ho.


Dana White ještě před pár týdny podotkl, že úplně nejrozumnější pro Conora bude, pokud si počká na vítěze duelu Khabib vs. Gaethje. A ani s tímto plánem Abdelaziz plně nesouhlasí. „Dal by mu Khabib odvetu? Na to může zapomenout. Myslím si, že Khabib s ním bojovat už nebude. A Justin Gaethje? Ten se s ním možná utká, ale i tak bych byl raději, kdyby si Conor dal ještě aspoň jeden zápas, než půjde o titul. Rád bych ho viděl zápasit s Tonym Fergusonem. Myslím si, že to je velmi dobrý duel, který by lidi bavil. Oba bojovníci mají velkou historii a nyní by se mohli utkat o to, kdo bude příštím vyzyvatelem,“ uzavíral Abdelaziz.


Další články