Sleduj nás

Mayweather upoutal pozornost fanoušků: Možná si navleču rukavice ještě jednou

Mayweather upoutal pozornost fanoušků: Možná si navleču rukavice ještě jednou

Čtyřicet dva let a stále při chuti. Floyd Mayweather má na svém kontě padesát profesionálních výher bez jediné porážky a nejspíš se ani s touto bezchybnou statistikou nesmíří.

„Možná si navleču rukavice ještě alespoň jednou,“ reagoval zkušený boxer na otázky novinářů, kteří se ptali, zdali přijde zápas s McGregorem, jenž na svých sociálních sítích opět naznačil něco, čeho se každý chytil. „Všichni si se mnou přejí odvetu,“ vysmál se jejich dotazu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Co však naznačují indicie, o duel s Conorem by rozhodně jít nemělo. Jak prozradil sám Manny Pacquiao, jehož slova zazněla v deníku Business Times, pak to je právě on, kdo s Mayweatherem jedná. „Nemusíte se ničeho bát, vše se dozvíte včas,“ překvapoval čtyřicetiletý rodák z Filipín.

Kdy máme tedy čekat update? „Dejte tomu týden nebo dva, potom budeme vědět více,“ pokračoval „Pac-Man“, který k tomu už více neprozradil. Patrně i on čeká na definitivní Floydovu odpověď.


Jistá reakce od Mayweathera přeci jen přišla, a to formou živého komentáře před kamerou na kanálu TMZ Sports. „Nikdo mě nemůže porazit! Rozumíte? Nikdo!“ pravil v očividně dobré náladě, i když nám nic konkrétního neprozradil. Ještě před pár týdny ovšem prohlašoval, že čím častěji bude podobná rozhodnutí (ohledně comebacků) činit, tím zvyšuje svou šanci, že bude jednoho dne poražen. Možná se však připravuje do té správné nálady, což by pro všechny fanoušky kolem bojového světa znamenalo dobrou zprávu.

V poslední řadě bychom neměli opomenout ani možnost zápasu s Khabibem Nurmagomedovem, kterého momentálně školí Ruská boxerská federace, jež mu přislíbila letní klání na stadionu v Moskvě. Jméno Floyda sice zaznělo, ovšem vedle něho mají ještě dva náhradníky. Kupodivu je jedním z náhradníků právě Pacquiao, takže bude zajímavé sledovat, jak se tato situace vůbec vyvine.Další články