Sleduj nás

Mayweather prakticky potvrdil, že jeho duel s Khabibem je doopravdy možný! Jaké známe podrobnosti?

Mayweather prakticky potvrdil, že jeho duel s Khabibem je doopravdy možný! Jaké známe podrobnosti?

Tak to by byl šok! Nejdříve Conor McGregor, poté možná Khabib Nurmagomedov. Ruský šampion v lehké váze se pod značkou UFC zapsal do historie, neboť drží rekord 27 vítězství bez jediné porážky, ale teď si troufá v zápase o čest vyzvat druhého nejlepšího zápasníka. Hrdina Floyd Mayweather zanechal ve světě boxu rovněž nesmazatelnou stopu, a proto by tento souboj měl rozhodnout, kdo je opravdový král džungle.

A pro nás je podstatná ta informace, že se opravdu nejedná o žádný žert. Mayweather je jedničkou s rekordem 50-0-0, a tudíž když přijdou výzvy, tak se jim rozhodně nehodlá vyhýbat. Totéž platilo i v případě ruského orla, pro něhož je nyní důležité, aby dostál svému slovu a neustoupil z cesty, jakou si možná i pod vlivem emocí z vyhraného duelu nad Conorem zvolil.  

Jak už nám bylo naznačeno, Khabib před několika dny vyzval profesionálního amerického boxera k vzájemnému měření sil, na což nám on odpověděl: „Oh, jasně, že budeme bojovat. Jsem svým vlastním pánem a dělám, co uznám za vhodné. Nevím, jaký na to má Khabib názor, ale z mé strany je vše možné.“


Floyd Mayweather zanechal ve světě boxu nesmazatelnou stopu

Tato slova nám naznačují, že kdyby k tomu opravdu došlo, mohli bychom se těšit na další případný trhák, který by lákal miliony fanoušků ze všech koutů planety. „Vyzval mě, tak teď je na něm, aby přišel do mého světa (boxu), ale už teď je jisté, že pokud to projde, ten duel by vynesl více peněz než souboj s McGregorem,“ překvapuje jedenačtyřicetiletý vysloužilý bijec. 


A o kolik více by se jednalo? „Zatím je vše ve stavu jednání, ale odhadem tak o 100 milionů dolarů více,“ uvádí. A právě tato částka je velice lákavá nejen pro ty nejlepší strikery současného MMA, ale také wrestlery, jako je Khabib, který je kvůli tomu ochotný upustit od svých současných zásad a přejít do světa profesionálního boxerského umění.


Další články