Sleduj nás

Mayweather oznámil odvetu s McGregorem! Na řadu přijde i Khabib

Mayweather oznámil odvetu s McGregorem! Na řadu přijde i Khabib

Poměrně nečekané, leč pochopitelné načasování si zvolil Floyd Mayweather k oznámení svých comeback fightů pro rok 2020. Ihned po výhře Conora McGregora na UFC 246 vyvěsil na svém Instagramovém účtu dva postery, které nám přibližují jeho plány.

Vše odstartovala dohoda s šéfem UFC, podle níž se obě strany domluvily, že v novém roce zorganizují jednu nebo dvě akce.  


Dana White veřejnost několikrát ujišťovat, že nepůjde o žádné exhibice, nýbrž o opravdové profesionální zápasy, u kterých zatím není jisté, zdali se ponesou za doprovodu boxerských pravidel. Rozhodně ale nepůjde čistě o MMA.

Jak plynul čas, karty nám poodkrývaly jen některé spekulace. Definitivního odhalení jsme se dočkali až s odbitím současného nedělního rána, kdy se Floyd Mayweather rozhoupal a zveřejnil následující dva postery.


McGregor na pozápasové tiskové konferenci UFC 246 v krátkosti uvedl: „Floyd jde rychle po penězích. Určitě je ještě daleko od důchodu. Ta odveta se jednoho dne uskuteční.“  

Dana White v minulosti naznačil, že by mohlo jít o boxerské zápasy v MMA rukavicích. Bližší info už nám ale neposkytl. Podobně tak nehodlal mluvit o tom, kdo budou jeho soupeři. 


V závěru nám chybí už jenom nějaké oficiální slovní potvrzení, že se zmíněných duelů opravdu dočkáme. Co nám zde ovšem nechybí, to jsou ne zrovna malé indicie, které jsme mohli slýchat napříč celým loňským rokem. Khabib například odhalil, že svou kariéru zakončí zápasem v ringu proti jednomu z dvojice Pacquiao - Mayweather. 


Další články