Sleduj nás

Mayweather: Kritika Wildera? Takhle se nechovají fanoušci, každý může někdy prohrát... Tedy kromě mě

Mayweather: Kritika Wildera? Takhle se nechovají fanoušci, každý může někdy prohrát... Tedy kromě mě

Bývalý šampion pěti hmotnostních divizí věří, že se jeho americký kolega Deontay Wilder vrátí v plné síle a v ostře vyhlížené trilogii konečně přemůže Tysona Furyho.

Floyd Mayweather nesouhlasí s kritikou, která se na bývalého šampiona těžké váhy WBC valí. Wilder sice prohrál, ale do zápasu nevstupoval v nejlepší formě. A to se prý může stát každému.

„Jeden nepovedený duel ještě nic neznamená,“ zmínil Mayweather na sociálních sítích během živého chatu s fanoušky. „Kdyby se vše mělo točit kolem jednoho zápasu, mohl jsem i já žít z toho, jak jsem porazil Mannyho (Pacquia). Ale tohle je prostě box. Jeden den jste nahoře, druhý den dole. Žádný bojovník nemá nic jistého,“ naznačoval, že Fury může o svůj nově získaný pás lehce přijít.


Wilder, box, wbc, Fury

„V našem sportu je všechno možné. Deontay Wilder byl na samotném vrcholu a poté prohrál a hned následující den ho všichni nenáviděli. Takhle byste se neměli chovat. Nemůžete někoho pomlouvat jen proto, že se mu nepovedl jeden zápas,“ apeloval.


„Tyson Fury taky mohl prohrát první zápas. Dvakrát se dostal do počítání. Ze svých chyb se ale poučil a hned další duel vyhrál. To stejné může udělat Wilder. Kdokoliv může kdykoliv vyhrát nebo prohrát… Tedy jen v případě, pokud se nejmenujete Floyd Mayweather, pak prohrát nemůžete nikdy,“ uzavřel.


Další články