Sleduj nás

Mayweather jmenoval 5 nejlepších boxerů historie. Mike Tyson ani Muhammad Ali jimi nejsou

Mayweather jmenoval 5 nejlepších boxerů historie. Mike Tyson ani Muhammad Ali jimi nejsou

Floyd „Money“ Mayweather (50-0-0, 27 KO) se rozhodl uveřejnit seznam pětice nejlepších zápasníků celé historie boxu.

Dle mnohých anket, které jsme v posledních letech mohli vidět například z produkce ESPN nebo magazínu The Ring, bývá nejčastěji nejlepším boxerem celé historie zvolen Muhammad Ali.

Floyd Mayweather je pokaždé obsazen do nejlepší desítky, ale kolikrát ho nikdo nepřiřadí ani k samotnému vrcholu, a to i napříč tomu, že svou kariéru zakončil bez jediné porážky.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Když byl tedy ústřední člen The Money Teamu rapperem Fat Joem tázán na to, jak by vypadal jeho elitní žebříček, nedržel se vůbec při zdi.

Floyd „Money“ Mayweather a jeho ochranka


„Neobětoval jsem tomuto sportu čtyřicet let, jen aby byl někdo lepší, než jsem já… Já jsem nejlepší z nejlepších,“ říkal přesvědčivý Mayweather.

A kdo by ho na seznamu doplnil? „Za další čtyři bych zvolil Pernella Whitakera, Aarona Pryora, Roberta Durana a Larryho Holmese,“ překvapoval.  

Zejména u posledního jména se však na chvíli zastavil. „Váhal jsem, ale Larry Holmes ve své aktivní éře porazil všechny hvězdné soupeře. Prohrál sice s Mikem Tysonem, ovšem to se přihodilo v době, kdy se vracel z ročního důchodu a kdy se postavil proti mladé hladové šelmě,“ vysvětloval.Další články