Sleduj nás

Max Holloway vs. Tony Ferguson? Divize lehké váhy dostává další zápletku!

Max Holloway vs. Tony Ferguson? Divize lehké váhy dostává další zápletku!

Situace by se sice opět o něco více zamotala, ale konečně tu máme scénář, který by dával aspoň nějaký smysl. Max Holloway totiž na twitteru potěšil své příznivce něčím, co by mohlo odhalit jeho další kroky. A ty slibují dokonce bitvu o prozatímního šampiona lehké váhy.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Jak je nám známo, Khabib Nurmagomedov je do podzimu mimo hru (nevyjádří-li se, že by to mělo být jinak), na což Dana White zareagoval, že věci nesmí stát na místě. Jeho myšlenky podpořila možná potenciální bitva o nového šampiona divize do 70,3 kilogramů, do které jmenoval takové borce, jako je Conor McGregor či Tony Ferguson.

Max Holloway vs. Tony Ferguson


Ještě předtím však, než vyřkl tento svůj názor, urgoval šampiona z divize pérové váhy, aby přešel do lehké hmotnostní kategorie. Max Holloway na tuto zprávu odpověděl, že s tím nemá problém, i když je jeho primárním cílem obhajovat pás ve své divizi, ale kdyby mohl ihned bojovat o titul v té vyšší váhovce, patrně by nad ničím nepřemýšlel.

Věci se daly do pohybu, chvíli se spekulovalo, jeden řekl to a druhý zase tohle a nyní Max „Blessed“ Holloway naznačil, že bude hlavní hvězdou zrovna plánovaného eventu na UFC 236, které se bude konat 13. dubna. Jeho příštím soupeřem by neměl být nikdo jiný než bojovník, jenž si svou šanci naprosto zaslouží - Tony „El Cucuy“ Ferguson.


Mělo by se jednat o bitvu o pás prozatímního šampiona. Z daného hlediska se nám tu konečně jeví scénář, který by dával nějaký smysl, ačkoliv tu máme ještě Donalda Cerrona (McGregorův údajný příští soupeř), co před pár dny prohlásil, že to bude právě on, kdo se s Conorem utká o tentýž titul...

Máme tu tedy dvě odlišné verze příběhu, a proto bude lepší si počkat na oficiální potvrzení. Jakmile se k nám dostane, budeme editovat tento článek, anebo rovnou vytvoříme nový, abyste byli vždy v obraze.


„Tony Ferguson je ten typ chlápka, který přesně kopíruje tetování, co mám na zádech, načež mi řekne, že jsem byl právě požehnán." 


Další články