Sleduj nás

Masvidal věří, že by porazil Usmana, ale dříve si přeje vytřít podlahu s McGregorem

Masvidal věří, že by porazil Usmana, ale dříve si přeje vytřít podlahu s McGregorem
Aktuální držitel pásu „Největšího grázla planety“ Jorge Masvidal se vyjádřil na zprávy Dany Whitea, že by měl během další příležitosti bojovat o regulérní titul, jenž má v držení nigerijský šampion Kamaru Usman.

Pětatřicetiletý floridský „gangster“ se nechal slyšet, že by o tuto titulovou příležitost stál, ale ještě předtím by si rád vyřešil nějaké osobní účty, jež má s irským navrátilcem Conorem McGregorem, jehož řadí na absolutní vrchol svého seznamu soupeřů.

„První týpek, kterému nakopu prdel a kterému vyrazím zuby, bude Conor McGregor. To je prostě první soupeř, se kterým vytřu podlahu," reagoval během jízdy v autě při živém vysílání na MMA World Masvidal. „Celý svět čeká na to, až Conora někdo zmlátí a potrestá za vše, co na veřejnosti předváděl. Já budu tím, kdo se o to postará. Lidem ho nakonec bude ještě tak líto, že mu po tom zápase odpustí všechny jeho hříchy. Zatáhnu McGregora na místa, která nikdy předtím nenavštívil. Mám přichystané něco extra přímo pro něj," pokračoval.


Z případného duelu s Kamaru Usmanem si hlavu nedělá. Prý se jedná o jedno velké „hype“.

„Jsem ve hře už šestnáct let… šestnáct! Můžete si jen tipnout, kolik nocí jsem nespal a kolik dní jsem strávil v tělocvičně, jen abych se dostal do pozice, ve které se nacházím nyní. Nic z toho, co dělám, není náhoda. A lidé mi budou říkat, že tenhle jeden týpek z Afriky je nejlepší ze všech? Dovoluji si nesouhlasit. Myslím si, že Usmana porazím, že ho naprosto ztrapním. Naše dovednosti jsou naprosto odlišné. Můj příběh začal před šestnácti lety, moje hvězda se nezrodila ze dne na den. Nejsem jen náhodný chlápek, kterému se povedlo jedno dobře naskočené koleno (proti Benu Askrenovi), ta kolena rozdávám už nějakou dobu. Dělám tenhle sport už strašně dlouho a nedostává se mi za to patřičného uznání,“ upřesňoval.


O Jorgeho Masvidala je nyní všestranný zájem. O boj s ním stojí i například Nick Diaz, jenž rovněž vyhlíží návrat v příštím roce. Záležet však bude hlavně na vzájemné dohodě s UFC a pak především na Danu Whiteovi, jehož doposud prezentované plány se zdají být poněkud odlišné. Ale určitě své svěřence vyslechne a podle toho se pak bude snažit jednat.


Další články