Sleduj nás

Masvidal? UFC si ho udržuje jen kvůli penězům, jinak je to nula, tvrdí Covington

Masvidal? UFC si ho udržuje jen kvůli penězům, jinak je to nula, tvrdí Covington

Colbymu Covingtonovi patří druhé místo v žebříčku velterové váhy UFC a dost mu vadí, že si současná čtyřka Jorge Masvidal otevírá pusu a tvrdí, že si opět zaslouží bojovat o titul.

I když se to navzdory těmto hádkám nezdá, situace v divizi do 77 kilogramů by měla být na několik nadcházejících týdnů vyřešena.

Až to bude možné, šampion Kamaru Usman se vrátí ke své další obhajobě, kterou svede s Gilbertem Burnsem. A mezitím se Tyron Woodley střetne s Colbym Covingtonem a na Jorgeho Masvidala zbude už jenom Leon Edwards… Pokud tedy na jeho pobídku k tanci kývne.

Colby Covington opět provokuje zápasníky v UFC

„Jorge říká, že chce bojovat znova o titul, ale to je vyloženě směšné. Vždyť je to jenom přehajpovaný týpek, který dostává zaplaceno za porážky,“ vysmíval se Colby svému bývalému tréninkovému parťákovi.


„Nechápu, jak může být o Masvidalovi vůbec řeč. Chce titul? A za co? Aby se tam zase ztrapnil? Vždyť prohrává s lehkými váhami. Prohrává i s bývalými mušími vahami. Má tolik porážek, že je vůbec nemůžete ani stíhat počítat,“ řekl ve výpovědi pro essentialysports.

„Je jen otázkou času, než si lidé uvědomí, že je Jorge pouze marketingovým nástrojem UFC, který je pro ně zajímavý jenom svým vystupováním, z toho bojového hlediska ale jinak nic neumí,“ dodával Covington, který se teď připravuje na duel s bývalým šampionem a svým dlouholetým rivalem Tyronem Woodleym. Pokud vyhraje, bude očekávat, že to bude právě on, komu se dostane titulové příležitosti, neboť jak sám podotkl, on je nejlepší velterová váha současnosti.


Další články