Sleduj nás

Masvidal odhalil, proč ho nezajímá zápas s Covingtonem a koho má v merku příště

Masvidal odhalil, proč ho nezajímá zápas s Covingtonem a koho má v merku příště

Jorge „Gamebred“ Masvidal cítí, že má hodně co napravovat, a proto začíná koketovat s myšlenkou, že by se dost možná už začátkem podzimu vrátil zpátky do akce.

Ve spojitosti s „Největším grázlem planety“ se dost často skloňuje jméno bývalého člena American Top Teamu Colbyho „Chaos“ Covingtona. Tomu se sice nyní domlouvá zápas s Tyronem Woodleym, ale poslední týdny vede silnou slovní válku právě s Jorgem Masvidalem. Každý tedy netrpělivě vyčkává, zdali tato hádka jednou vyústí nějakým střetem... Jak se na to sám floridský rváč dívá?

„Duel s tím křehkým klukem s MAGA čepici? Rozhodně ne,“ říkal Gamebred. „Ten týpek podstoupil na rozdíl ode mě celý přípravný kemp... Měl nějakých 12 týdnů na to, aby Usmana porazil... Colby je hluboko pod mou úrovní.“


Pozn.: MAGA = Make America Great Again

Make America Great Again, Colby Covington


Držitel symbolického pásu BMF tedy i navzdory všem hádkám a spekulacím vzájemnou bitvu s Covingtonem odmítá. Místo toho bude vyhlížet „opravdové“ soupeře, kteří jej co nejrychleji budou moct znovu vystřelit k titulovému boji.

„Nemyslím si, že Colby dosahuje této úrovně. Zlomil mu čelist a ukončil ho chlápek, se kterým jsem já vydržel celý zápas a se kterým jsem bojoval na šestidenní short notice,“ posmíval se Masvidal svému bývalému příteli.

S kým tedy bude Jorge bojovat, to zatím neví ani on sám, ale naznačuje, že jedna válečná kořist by se mohla nacházet v Anglii.


„Třeba Leon Edwars? Ještě nevím. Chci toho, kdo mě přiblíží k titulu. A samozřejmě musí být správná čísla,“ doplnil Masvidal, jenž ve své závěrečné řeči nezapomněl opomenout ani to, že opět musí dostat správně zaplaceno.


Další články