Sleduj nás

Masvidal: Nemohl bych být více šťastný. Usmanovi rozbiju hubu a ještě dostanu zaplaceno

Masvidal: Nemohl bych být více šťastný. Usmanovi rozbiju hubu a ještě dostanu zaplaceno

Jorge Masvidal se přeci jenom dočkal. Tím, že přijal nabídku zápasu pouhý týden před jeho konáním, si vysloužil vyšší výplatu, po které tak dlouho toužil. A co víc, údajně s UFC uzavřel i novou smlouvu.

Jakmile byl „Gamebred“ dosazen do hlavního zápasu UFC 251 místo Gilberta Burnse, zvedla se rázem vlna zájmu. Každý si přeje vidět nejlepšího zápasníka z roku 2019 opět v akci a k tomu všemu ještě proti Kamaru Usmanovi, jehož vyloženě nenávidí.

Usman nastupuje do zápasu

„Nemohl bych být více šťastný, protože mu konečně rozbiju hubu a ještě za to dostanu zaplaceno,“ říkal hned na úvod Masvidal, který se s nigerijským šampionem vůbec nemá v lásce.

Jako kdyby Usmanovi prý stoupla sláva do hlavy. „Ten sráč se pořád přetvařuje. Znám ho už několik let, dříve za námi dolézal a říkal si o selfiečka a dneska je z něj najednou gangster? Tomu se mi nechce věřit.“


Šampion ještě na jaře slíbil, že Masvidala vezme na cestu kolem světa, během níž mu ukáže všechna temná zákoutí, která lze jen spatřit. Svůj trash-talk nakonec korunoval hláškou, že Jorgemu naplní anální otvor kubánskou kávou.

„Slyšeli jste Usmana se s někým v poslední době bavit?“ ptal se Masvidal. „Je to samá negativita, pořád se jen někoho snaží pošpinit. Koukejte se, co furt mele o mně. Je to blázen, co si často protiřečí, nic se mu nedá věřit,“ doplňoval současný držitel pásu BMF, jenž bude mít poprvé v kariéře možnost zabojovat také o regulérní titul v UFC.Další články