Sleduj nás

Martin Horský: Tenhle sport si v Čechách fanoušky najde! Organizace Valhalla Fighting má skvělý koncept

Martin Horský: Tenhle sport si v Čechách fanoušky najde! Organizace Valhalla Fighting má skvělý konceptFOTO: Valhalla Fighting

Valhalla Fighting je novou organizací na tuzemské mapě bojových sportů, ale pro svůj první turnaj se rozhodla vsadit na několik osvědčených jmen, které táhnou fanoušky na již zavedených galavečerech.

Hlavní tváří celé akce je potom Martin Prsíčko Horský, kterého jsme mohli v posledních letech vidět na turnajích IAF nebo v OKTAGONu Underground. Zkušený bojový univerzál odpověděl redakci Top-fight.cz na několik otázek spojených s blížícím se turnajem, který proběhne již 4. března v pražské UNYP areně.
 

Proč, jsi se rozhodl zápasit na turnaji Valhalla Fighting?


Rozhodl jsem se, protože je to něco nového a také další zkušenost do výčtu bojových sportů. Navíc se jedná o první turnaj tohoto druhu v ČR.

Chtěl bys svoji budoucnost spojit s touto organizací dlouhodobě, nebo tě jen zaujal koncept boje bez rukavic a jedná se o jednorázovou záležitost?


Budoucnost v tomhle sportu bych vám napsal po mém prvním zápase. Jestli u toho zůstanu, nebo to byla jen jednorázová zkušenost.

Je o tobě známe, že jsi velký bojový univerzál. V jakém sportu se cítíš nejlíp?

Cítím se vždycky dobře v tom sportu, ve kterém zrovna vyhrávám.

Víme o tobě, že si soupeře nevybíráš a jdeš do každé výzvy. Je ale přesto někdo, proti komu by se ti nastupovat příliš nechtělo?


Ano, nevybírám. Baví mě všechno to kolem, co k bojovým sportům patří.  Příprava, tréninky, váha, adrenalin. Asi bych nešel proti žádnému opravdovému kamarádovi.

FOTO: Valhalla FightingFOTO: Valhalla Fighting

Valhalla Fighting je v ČR nováčkem, myslíš, že je zdejší fanouškovská obec připravena na drsné zápasy bez rukavic? Muže zde být tento sport stejně populární jako například v USA nebo Rusku?

Určitě si myslím, že na to potenciál má. Fanoušky si tenhle sport v ČR si najde, ale horší to bude se zápasníky.

Díky za tvůj čas, chceš něco na závěr vzkázal našim čtenářům?

Chtěl bych vás hlavně pozvat na tento první galavečer, abyste nás přišli podpořit, protože kvůli divákům to děláme. Slibuji vám hezké zápasy, kdy do toho dáme vše a předvedeme opravdu atraktivní zápasy.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články