Sleduj nás

Marpo: Vémola si říká o nereálné prachy, odveta je ale potřeba

Marpo: Vémola si říká o nereálné prachy, odveta je ale potřeba
Marpo je doteď údajně velmi nas*aný z toho, jak dopadl jeho zápas s Karlosem Vémolou. Odveta je tedy logickým řešením… Jen pořádně drahým.

Karlos je nyní v pozici, ze které si může určovat podmínky. A jelikož svůj první zápas vyhrál, ač sice takovým nemasným způsobem, tak ho do odvety kromě finanční motivace nic netlačí.

„Karel se teď zbláznil a říká si za odvetu takové prachy, že to snad ani nejde splnit,“ potvrzuje Marpo, jenž má na jazyku stále hořkou pachuť porážky. Pořád se totiž nezbavil pocitu, že jej zařízl rozhodčí. „Já bych do toho šel znova, určitě. Chci to, protože mě to nas*alo. Teď už vím, na co se připravit,“ podotýká.


Marpo už dříve odhaloval svoji taktiku. To předčasné zastavení ho štve i z toho důvodu, jelikož Karlosovi docházely síly. V pozdních fázích zápasu by toho údajně začal využívat.

Marpo Vemola


„Mezi koly bylo slyšet, jak Karlos dýchá. My jsme věděli, že to takhle bude. Karlos shazoval tak moc brutálně. Tohle není MMA, kde si může soupeře hodit na zem, zavalit ho a tam to rozdýchat,“ poukazoval na jeden zásadní rozdíl.

„Tohle je box, kde se musíte nonstop hýbat. V prvním kole ještě Kája jel, ve druhém se razance jeho úderů snižovala a ve třetím do mě už jenom pinkal. Proto nechápu to ukončení,“ popsal Marpo své pocity, které v něm dodnes volají po odvetě. Tu by si ale už rád dal s nějakými zahraničními rozhodčími.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články