Sleduj nás

Marpo se přiblížil dohodě s XFN. Jeho přítomnost bude oceněna zlatem

Marpo se přiblížil dohodě s XFN. Jeho přítomnost bude oceněna zlatem

Známý raper Marpo si má v roce 2020 znovu navléct boxerské rukavice a ještě aspoň jednou zamířit do ringu. O jeho služby stojí znovuzrozená organizace XFN.

„Vím, že XFN s Marpem jednalo, ale podepsání potvrdit nemůžu. Poslední informace byla, že dohoda je na spadnutí. Vlastně velmi blízko,“ cituje web lidovky.cz slova jednatele Petra Kareše, který v XFN momentálně působí především jako zápasník.

Cílem organizace je se dostat zpátky na vrchol. První turnaj je už za námi, druhý se neúprosně blíží. Jmenování Marpa má výrazně pomoci zvýšit atraktivitu této jednou už potopené lodi, o což se mimo jiné nyní bude pokoušet i taková legenda, jako je Petr „Monster“ Kníže.


Podle informací serveru iDNES.cz je dohoda mezi hudebníkem a XFN prakticky uzavřená. Smlouva, kterou zbývá stvrdit jenom podpisem, vynese českému zpěvákovi něco mezi jedním až dvěma miliony korun.

Ačkoliv se daná částka může zdát vysoká, Petr Kareš se v minulosti nechal slyšet, že se organizace ze svých chyb již poučila. Nyní však už ve vedení společnosti nefiguruje on, nýbrž firma Double Red.


„Pro XFN zápasím,“ upřesňuje na webu lidovky.cz Kareš. „A jasně, pomáhám tam také s činnostmi, které se týkají pořádání turnajů. Rozhodování a podpisy má ale na starosti firma Double Red,“ dodává.


Další články