Sleduj nás

No nekup to! Půvabná manželka Karlose Vémoly je na prodej. Osobní setkání za tisíce, nabízí však poznání bez zábran

No nekup to! Půvabná manželka Karlose Vémoly je na prodej. Osobní setkání za tisíce, nabízí však poznání bez zábranFoto: Profimedia

Lela Ceterová je slavná slovenská influencerka, která by nerada svou krásu dávala na obdiv pouze lidem na sociálních sítích.

Podobně jako Karlos Vémola jezdí na všechny možné přípravné kempy, i ona by se ráda vydala někam do společnosti. Teď si k tomu vymyslela i speciální akci, jež nese název „Lela Brunch“. Tyto služby mohou využít její nejvěrnější fanoušci, kteří prahnou po osobním setkání a bližším poznání.

O celé akci, která je v plánu na 2. prosince, Lela informovala na svém Instagramu. „Užijeme si společný brunch s dobrým jídlem a pitím. Budete mít jedinečnou šanci mě vidět osobně, strávit se mnou nějaký čas a zjistit, jaká ve skutečnosti jsem. A jako bonus budete mít možnost poznat můj tým lidí, se kterým každý den spolupracuji,“ napsala mimo jiné.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dané setkání ovšem nebude zadarmo. Každý zájemce zaplatí 4999 korun. „Pokud má někdo rád zpěváka, jde mu na koncert, pokud má někdo rád herce, jde mu na představení. A když má někdo rád mě, může teď přijít za mnou,“ vysvětluje slovenská playmate, kterou jen na Instagramu sleduje úchvatných 360 tisíc fanoušků.  

„Však sami uvidíte, že jsem jako každá z vás. Konečně budete mít možnost mě poznat bez zábran. Můžete se těšit na úžasný program, ve kterém poznáte hlavně mě jako osobu. Samozřejmě nebude chybět ani společné focení a vše zakončíme tombolou s pěknými cenami. Tak na co čekáte?“ pobízí své fanoušky.


Kdo by chtěl tedy poznat Lelu, může si začátek prosince dokonale užít. Lákavá tato nabídka bude zejména pro ty, co si již prohlédli rezidenci Vémolových a prahnou po nové zkušenosti. Sám Karlos ještě před dvěma lety nabízel návštěvu a prohlídku Vémolandu se všemi zvířaty, co se zde nachází, za deset tisíc korun. Tato nabídka sice zjevně už neplatí, ale zato přichází nové a nové.


Další články