Sleduj nás

Manchester box: KSI - Logan Paul, video + analýza

Manchester box: KSI - Logan Paul, video + analýza
V sobotu se v Manchesteru střetnou dva youtubeři, KSI a Logan Paul. Oba mají velkou diváckou základnu, která pečlivě sledovala všechny konference a videa o tom, jak jeden druhého porazí. Nedokázali se však dohodnout na neutrální půdě, proto budou zápasy dva, první v Anglii (domov KSI) a v únoru 2019 v USA (domov Logana Paula).

KSI není v boxu úplný nováček, už delší dobu poctivě trénuje a 3. února 2018 dokonce porazil youtubera Joe Weller, který byl v den ohlášení souboje o několik kroků dopředu. Boxu se věnoval, dlouhodobě trénoval a pracoval na sobě. KSI byl tehdy na samém začátku, ale dokázal se skvěle připravit a během pár měsíců byl v lepší fyzické kondici, než sám Joe.

KSI jasně vyhrál a ukázal světu, že to není jen o penězích, ale že chce doopravdy vyhrávat a dále na sobě pracovat a v boxu se zlepšovat. Po jeho vítězství rovnou vyzval Logana na souboj. Mladší bratři obou zúčastněních (Deji a Jake) budou také bojovat, ale tato událost není určitě až natolik sledovaná a zatím není ani vypsaná.


Logan Paul je známější spíše svými eskapádami než kvalitní tvorbou. Jeho video o Suicide Forest bylo natolik kontroverzní a normálním lidem zcela odporné, že Logan ztratil hodně příznivců a tímto soubojem s KSI chtěl upoutat pozornost na něco jiného. Je určitě velmi silný, má trošku zkušenost s wrestlingem, kterému se chce začít více věnovat a vždy byl fanoušek do bojových umění, ale přímo s boxem zkušenosti nemá.

KSI má více zkušeností s boxem a hlavně tlakem, který bude ohromný. Zápasit bude na domácí půdě v Anglii, kde bude mít o dost více fanoušků. Psychická výhoda je jednoznačně na straně KSI, kterého pasuju do role favorita.


Další články