Sleduj nás

Manažer ruského orla směrem ke Conorovi: Nemůžete si hrát s ohněm a počítat s tím, že se nespálíte

Manažer ruského orla směrem ke Conorovi: Nemůžete si hrát s ohněm a počítat s tím, že se nespálíte
Ali Abdelaziz je jedním z těch mužů, které Conor McGregor nazval teroristy, a rovněž jej členil do té nižší vrstvy lidí, jaká se společně s jeho svěřencem Khabibem Nurmagomedovem pohybuje v Dagestánu.

Současný manažer s egyptskými kořeny si těchto slov zpočátku nevšímal, avšak po souboji, kde irský zápasník téměř po celou dobu tahal za kratší konec, se konečně sám vyjádřil.

„Nemůžete dráždit psa a počítat s tím, že vás jednou nekousne. Stejně tak si nemůžete hrát s ohněm a počítat s tím, že se nespálíte. Tento muž…. Conor…. to není dobrý člověk,“ ohlížel se za děním v posledních týdnech.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Nechovám k němu žádnou úctu… a proč taky, není k tomu žádný důvod. On i jeho hoši všude a od všech vyžadují respekt, ale asi si neuvědomují, že to není něco, co se rozdává na potkání. Respekt si musíte zasloužit,“ vysvětluje.

„A jaký člověk si zaslouží respekt, pokud se naváží do náboženství, rodiny, původu, země apod.? Buďme k sobě upřímní, tohle není způsob, jak by se měly propagovat zápasy,“ doplňuje.


Conor se do Aliho Abdelazize pustil zejména během jeho první tiskové konference s Khabibem, která se konala ještě v New Yorku a kam si také přinesl své dva (dnes již neplatné) pásy z pérové a lehké váhy.

„Jen jsem se zeptal, proč má s sebou oba dva pásy, když už dávno není šampionem,“ svěřoval se poté veřejnosti, když byl neustále tázán, odkud bral Conor podněty k tomu závěrečnému hněvu.

Další články