Sleduj nás

Manažer: Fury se bál prohry, a tak z duelu s Joshuou couvnul

Manažer: Fury se bál prohry, a tak z duelu s Joshuou couvnul
Manažer Eddie Hearn nabídl nejvíce šokující vysvětlení, které bychom s ohledem na zrušený zápas Fury vs. Joshua mohli očekávat.

Někdy jsou údajně věci jiné, než nám je prezentuje veřejnost. Gypsy King celou dobu dával různá ultimáta, přičemž to nejdůležitější bylo, aby se duel s Anthonym Joshou domluvil do 3. prosince. Tento termín byl nejpozdější proto, jelikož věřil, že na jaře bude bojovat s Usykem.

Slovo dalo slovo a promotéři obou stran tušili, že se věci nakonec úspěšně upečou. Jelikož se ale smlouva oficiálně nepodepsala, tak neupekly. Úřadující šampion federace WBC z jednání ustoupil, protože AJ prý nesplnil podmínky. Eddie Hearn však tvrdí zcela něco úplně jiného.


Tyson Fury nechce ukoncit karieru Tyson Fury

„Poslouchejte, Anthony právě dobojoval s Usykem a hned se mu rýsoval další fight. Do toho by vstoupil, aniž by měl nějaký odpočinek. Trvali jsme na tom, aby se zápas s Tysonem konal v přijatelném termínu, tedy 17. prosince,“ pronesl šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn.


„Víte, proč to nakonec neklaplo? Tyson Fury si to celé vymyslel. Věděl, že Anthony na něho zná recept, tak sehrál divadlo, aby vypadal jako hrdina. Nikdy s ním ale jít boxovat nechtěl. Proto si poručil ty nesmyslné podmínky, aby se duel konal v listopadu, nejpozději však 3. prosince,“ uváděl.

„Byli jsme ochotni se připravit nejdříve na 17. prosince. Kdyby s tímto termínem druhá strana souhlasila, k zápasu by stoprocentně došlo,“ zapřísáhl se Hearn, který nyní svému svěřenci shání jiného oponenta.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články