Sleduj nás

Mám zákulisní info, Tyson s Paulem boxovat nebudou, překvapila UFC legenda

Mám zákulisní info, Tyson s Paulem boxovat nebudou, překvapila UFC legendaFOTO: TOP RANK

Jake Paul a Mike Tyson znají nový termín ke svému vzájemnému duelu. Zdali to ale k něčemu bude, to vůbec není jisté. 

Iron Mike za chvíli oslaví osmapadesáté narozeniny. V tomto pokročilém věku zahájil tréninky a přípravu jako za mlada, a tak se ve své podstatě není čemu divit, když mu jeho tělo jednou řeklo dost. 

Zlomovým se stal moment z 16. května, kdy boxerská legenda nastoupila do letadla, které ji mělo dostat z Miami do Los Angeles. Let měl ovšem dvě hodiny zpoždění a v letadle správně nefungovala klimatizace, kvůli čemuž Tyson začal kolabovat. Na místo dorazila záchranná služba a Mike si svůj pobyt na Floridě o dva dny prodloužil. 

Několik lidí zprvu říkalo, že o nic vážného nejde a souboj s Jakem Paulem původně sjednaný na 20. července klasicky proběhne, ale jen o pár dní později Tyson oznámil, že přistoupil na radu lékařů a několik nadcházejících týdnů se kompletně oprostí od všech tréninků. 

V daný moment veškeré předstírání přestalo. I Jake Paul nakonec uznal, že Tysona respektuje a má-li s ním boxovat, ať je to v jeho nejlepší možné formě. Stejně se vyjádřil i Netflix a v neposlední řadě také stáj Most Valuable Promotions. Po následném souhlasu všech čtyř stran došlo k odložení souboje na 15. listopadu tohoto roku. 


Ačkoliv si mnozí myslí, že jde o odpovídající termín, do kterého se Mike Tyson zvládne připravit, takový bývalý UFC zápasník Chael Sonnen je naprosto odlišného názoru. Jako prakticky pokaždé, i tentokrát dostal jakési zákulisní info, které nám říká, že na žádný duel zjevně nikdy nedojde. 

“Vím, co je příčinou odložení jejich bitvy, ale nemohu to říct,” uvedl Sonnen ve svém podcastu. “Radím vám, abyste si nedělali plané naděje. Mám nějaké inside info a podle toho k žádnému zápasu nedojde. I proto si Jake Paul shání náhradního soupeře,” přidal. 

A ta druhá část je víceméně pravdivá. Kanál Championship Rounds již stihl odhalit, že Jake Paul zahájil jednání o souboji s Mikem Perrym. Tohoto soupeře si ovšem přeje na 20. července, kdy se měl původně střetnout s Tysonem. Nerad by tedy mařil čas.Další články