Sleduj nás

Mám spotřebu jako tryskáč, ale v ideálním případě bych po konci kariéry rád nedělal nic, říká Karlos Vémola

Mám spotřebu jako tryskáč, ale v ideálním případě bych po konci kariéry rád nedělal nic, říká Karlos VémolaFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola to nemá daleko do MMA důchodu, a tak už pomalu spřádá plány, co bude dělat, až to vážně přijde.

Éterem častokrát znělo, že by Terminátor mohl odložit bokem svoji roli MMA zápasníka a místo ní přesedlat na roli trenéra. Zkušeností na to má dost, zejména, co se boje na zemi týče. Tuto úlohu on sám však odmítá a soustředí se na cíle, které mu jsou po všech těch letech tvrdé dřiny mnohem příjemnější.

„Myslím si, že na trénování tu máme lepší borce, než jsem já, jako jsou třeba Reinders, Monster a další. Já určitě klukům budu pomáhat, ale tohle povolání není tak úplně pro mě,“ vysvětloval Vémola, kterého od konce kariéry dělí možná jen dva profesionální souboje. Co tedy přijde po nich?

„Kdyby to šlo všechno dobře, tak bych v tom ideálním případě rád nedělal nic,“ zasmál se. Pak ovšem naznačil, že by se mohl věnovat také práci se zvířaty, kterých má doma mimochodem plno. Právě kvůli své zoo si chtěl pořídit větší dům s rozlehlým pozemkem někde u jezera, kam by si mohl koupit i slona, který v jeho jinak pestré sbírce exotických zvířat pořád chybí.  

„Každý den se snažím žít naplno, protože nikde není napsané, že tu budeme i zítra,“ pokračoval Vémola, jehož život se nejvíce změnil po infekci, kterou prodělal loni v zimě. „Od té doby žiju každý den tak, jako by byl ten poslední. Třeba to není úplně ideální způsob života, jelikož nemám plán B a mám spotřebu jako tryskáč, ovšem zítřek už žádný být nemusí,“ řekl pro Forbes Casino.

Osm milionů za osm Kotlárů

Jak si ovšem ten důchod co nejvíce zpříjemnit? Na to by Karlos měl také odpověď. Díky tomu, že je držitelem velkého jména a že se v Česku už naplno rozjel bizár v podobě Clashe či RedFace, tak by se sám nebránil chod těchto organizací nějak podpořit. Chce za to ovšem královskou odměnu.

„Pokud dostanu milion za každého Kotlára a pokud jich bude minimálně osm, tak není o čem, jdu do toho!“ prohlásil Karlos s ohledem na svůj případný přesun do světa MMA bizáru. „Když mi dá někdo osm milionů, tak půjdu s kýmkoliv a kdykoliv. A kdo říká, že by za ty prachy nešel, ten lže, všichni by šli. Takže mi dejte osm Kotlárů, ať chodí jeden po druhém, za každého chci milion a můžeme to rozjet!“ oznámil případným zájemcům o jeho služby.
Další články