Sleduj nás

Malignaggi čeká na duel s McGregorem: Jakmile pošlu jeho kámoše do kómatu, určitě se mnou bude chtít bojovat

Malignaggi čeká na duel s McGregorem: Jakmile pošlu jeho kámoše do kómatu, určitě se mnou bude chtít bojovat

Od doby, co ho na tréninku poslal Conor McGregor k zemi, netouží Paulie Malignaggi po ničem jiném než po ostrém boxerském zápase s irskou MMA legendou. Dočkáme se však? Zkušený americký boxer pevně věří, že zná způsob, jak Notoriouse k bitvě přinutit.

Hlavní trumfy pro něho drží organizace Bare Knuckle FC, v níž se konají souboje tzv. „holých kloubů“. Zápasníci mají povolené pouze údery rukou, na nichž nemají žádné rukavice. Duel jako všude jinde pak nekončí dříve, dokud jeden z bojovníků nepadne k zemi, nebo pokud zápas nezastaví rozhodčí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A jak jinak se člověk může pomstít starému rivalovi, než tou nejtvrdší možnou formou? Jakmile se této organizaci upsal Conorův dlouholetý parťák Artem Lobov, šel Paulie Malignaggi za ním a ihned si s ním domluvil fight. Ten se uskuteční již toto léto.

„Mám z této bitvy ohromnou radost, fakt ohromnou. Jakmile jsem Artema veřejně proplesknul pár dní dozadu, Conor hned začal šílet a na twitteru zveřejnil naše společné fotky z tréninku. Ta ku*va to ale vytrhla z kontextu, protože neukázala všechny záběry, jak jsem natrhnul p*del já jí. To ale chudáčka McGregora musí určitě vnitřně štvát, protože kdyby chtěl, mohl zveřejnit rovnou celé video. V ten den jsem na něj furt řval, jak dělá moc chyb. Nepoučil se a Mayweather ho za to víc než jasně potrestal,“ vzpomínal Malignaggi.


„Když ale vidím, jak ho štve jedna pouhá facka, kterou jsem dal jeho kámošovi Artemovi, pak se nemůžu dočkat, jak se bude tvářit, až mu jeho přítelíčka pošlu do nemocnice v hlubokém kómatu. Jakmile Lobova přede všemi zničím, jsem si jistý, že se se mnou bude chtít Conor utkat,“ pokračoval americký boxer, jenž nepochybuje o svém vítězství. „Tohle je Bare Knuckle, čistý box, žádné MMA. Tady se Lobov bude bát o svůj život. Říkám vám to teď narovinu. Pokud Artema z toho souboje něco nevytáhne, pak na něm zanechám doživotní následky. A říkám vám to jako profesionální boxer, který ví, co dělá,“ doplnil.


Další články