Sleduj nás

Makhachev si Oliveiru osedlá jako koně a nakonec se vrátí domů s titulem, věstí Khabib

Makhachev si Oliveiru osedlá jako koně a nakonec se vrátí domů s titulem, věstí Khabib
Khabib ani na moment nepochybuje o tom, že by se Makhachev nestal novým šampionem lehké váhy.

Doposud souboj mezi Oliveirou a Makhachevem ještě nebyl oficiálně posvěcen, ale pokud bude ještě chvíli několik stran naléhat, dá se očekávat, že k němu dojde.

„Každý den si píšu s Danou Whitem. Musí vědět, že tu momentálně není nikdo lepší, než je Islam. Proto si také zaslouží bojovat o titul,“ poodhalil Khabib ve svém posledním rozhovoru pro ESPN, kde se výrazně zastával svého svěřence.

„Všude slyšíte chválu na to, jak má Oliveira nejlepší jiu jitsu, ale povím vám, že na ruské sambo něco jako jiu jitsu neplatí. Až na to přijde, Islam si Charlese osedlá jako koně, zničí ho, donutí ho se vzdát a nakonec se vrátí domů i s mistrovským opaskem,“ věstí.

Plameny případné války tedy začínají plápolat a my jen čekáme na to, kdy se Dana White definitivně rozhodne, zdali Makhacheva skutečně pustí k boji o mistrovský pás.


„Kdyby to náhodou nešlo po dobrém, tak to půjde po zlém. Jestli si Oliveira bude snažit určovat podmínky a vybírat soupeře, tak o titul zabojuje Islam s Beneilem (Dariushem),“ pohrozil kontroverzní manažer Ali Abdelaziz.

Další články