Sleduj nás

Magomed Ankalaev vs. Darko Stosic: UFC oznámila první zápas pro Prahu!

Magomed Ankalaev vs. Darko Stosic: UFC oznámila první zápas pro Prahu!

Nejprestižnější bojová organizace světa nám postupně začíná poodhalovat jména zápasníků, které vůbec poprvé v celé své historii vyšle na české území do pražské O2 areny.

A my už víme, že na akci, jež se nám prezentuje pod názvem UFC Fight Night 141, nebude chybět česká bojovnice Lucie Pudilová, pro níž se bude jednat již o pátý duel pod značkou této organizace. Jméno její soupeřky bychom se měli dozvědět také co nevidět. 


Kromě ní dnes již můžeme s jistotou říci, že rovněž uvidíme souboj dvou polotěžkých vah. Na jedné straně bude stát ruský, prakticky neomylný vládce Magomed Ankaev, jenž má na svém kontě 9 výher a pouze jedinou porážku, a na druhé straně se objeví podobně neústupný srbský bijec Darko Stošič. I jeho čísla jsou oslnivá, neboť má 13 výher a jenom jediný neúspěch, co pro něj přichystal před čtyřmi lety právě český zápasník Jiří Procházka. 

A pokud jsme zmínili jméno domácího borce, je potřeba dodat, že i jeho jméno se často skloňovalo s přesunem do UFC, což akce v O2 areně měla jenom podpořit, nicméně i kvůli jeho stále aktivní smlouvě s japonskou společností Rizin, v níž se jen tak pro zajímavost na konci roku 2018 utká v boxerském klání doposud neporažený Floyd Mayweather s Tenshinem Nasukawou, byla tato nabídka odmítnuta. Další články