Sleduj nás

Má se Vémola začít bát? Marpo ukázal, jak se připravuje na boxerskou bitvu s Terminátorem

Má se Vémola začít bát? Marpo ukázal, jak se připravuje na boxerskou bitvu s Terminátorem
Drsný hudebník Otakar Petřina aka Marpo se podělil s fanoušky o záběry ze své přípravy na boxerský zápas s Karlosem Vémolou.

Je nad slunce jasné, že Marpo bere trénink vážně a rozhodně chce Terminátora porazit. Karlosův trenér je ale úplně v klidu a pohotově rapperovi vzkázal, že svému svěřenci věří, protože bude v TOP formě.

Když vše půjde, tak jak má, tak se už 26. února dočkáme jednoho z nejočekávanějších zápasů současnosti. V boxerském souboji si to spolu totiž rozdají hudebník a MMA zápasník.


A i když to tak na první pohled může působit, rozhodně nepůjde o jednoznačnou záležitost. Marpo se totiž v mládí věnoval thajskému boxu, na svém kontě má i několik profesionálních zápasů. Naproti tomu Karlos jede MMA, kde je silný hlavně na zemi, zatímco box je považován za jeho nejslabší stránku. Mělo by tak jít o dost vyrovnaný souboj.

Marpo nedávno na své sociální sítě zavěsil krátké video z tréninku a nechal tak fanoušky nahlédnout pod pokličku jeho přípravy. „Zdaleka ne forma, pro kterou si jdu, ale začíná to v téhle váze lítat. Ahoj Kájo,“ vzkázal hudebník Vémolovi.


Ale ani Terminátor nepochybuje o svém vítězství. „Já s ním prohrát prostě nemůžu. S diskozápasníkem fakt ne,“ prohlásil nedávno Vémola.

Za svým svěřencem stojí i jeden z Karlosovo trenérů, který nepochybuje o vítězství svého svěřence. „Těším se na utkání. Karlos bude v topu a zlý,“ dodal trenér Michal Vančura z pražského Spejbl Gymu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články