Sleduj nás

Luke Rockhold: Odvety jsou jen v případě, kdy je duel vyrovnaný. Conorův výkon tomu neodpovídal

Luke Rockhold: Odvety jsou jen v případě, kdy je duel vyrovnaný. Conorův výkon tomu neodpovídal

Chvíli poté, co nám skončil největší duel v historii celého UFC, zavolal poražený irský zápasník šéfovi organizace, aby mu sdělil svou prosbu. Chtěl okamžitě zařadit na listinu možných soupeřů, s kterými se má Khabib utkat, a chtěl, aby odveta přišla co nejdříve. S tím však rozhodně nesouhlasí bývalý mistr ve střední váze Luke Rockhold. 

„Myslím si, že některé věci vůbec nepatří do propagace zápasů. Conor jel plně vyzbrojen přes půlku světa, aby tam s partou lidí napadl napadnul neozbrojený autobus, v němž seděl Khabib a ještě pár dalších lidí,“ vrací se na okamžik k dubnovému incidentu. 

„Není se tedy čemu divit, že Khabibova reakce byla trochu přehnaná, ale rozhodně by lidé měli brát i v úvahu to, co k ní vedlo. Řvát na chlápka, co právě vyhrál souboj, že je muslimská s*ačka… to to není normální,“ reaguje.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Luke Rockhold chce odvetu

Teď se všude mluví a píše jenom o odvetě, jenže Conor se v žebříčku propadl o šest příček a ani jeho výkon nebyl nijak přesvědčivý. Oproti tomu takový Tony Ferguson má daleko větší přednost vyzvat ruského orla jako první. 


„Mluvit již teď o odvetě je poměrně směšné. Druhé šance se sice dávají, ale to platí jen v situacích, kdy se jedná o vyrovnaný souboj. V tomhle případě si vůbec nejsem jistý, jestli se jednalo o vyrovnanou bitvu,“ dodává.


Další články