Sleduj nás

Lucie Pudilová zná soupeřku pro druhý debut v UFC, osud k ní byl velkorysý

Lucie Pudilová zná soupeřku pro druhý debut v UFC, osud k ní byl velkorysý
Osud byl tentokrát k Lucii Pudilové opravdu shovívavý. Pro její druhý debut v UFC jí do cesty přiřadil čínskou bojovnici, která už čtyři roky nevyhrála.

Lucie Pudilová se do MMA Ligy mistrů vrací z Oktagonu, kde chytila druhý dech, který potvrdila dvěma bodovými výhrami nad Martou Waliczek a následně Carolinou Yariwake da Cruz.

Pro začátek dostala česká bojovnice v UFC papírově přijatelné sousto z daleké Číny, na kterém by si i díky nově získané formě mohla smlsnout.


Šestadvacetiletá Wu Yanan bude 20. srpna na turnaji UFC 278 bojovat o holé přežití. Na kontě má totiž tři prohry v řadě a čtyři z posledních pěti zápasů. Naposledy v jednomyslném bodovém rozhodnutí podlehla Mayre Bueno Silvě.

Pudilová tedy může na tuto novou trnitou pouť vykročit správnou nohou a potvrdit, že mezi bojovou MMA elitu právem patří.


Turnaj UFC 278 se uskuteční ve Vivint Areně v Salt Lake City. Počítá se s tím, že Pudilové s Yanan bude patřit zápas na prelims kartě. O hlavní náplň večera se postará dvojice Kamaru Usman – Leon Edwards.


Další články