Sleduj nás

Lucie Pudilová má váhu a jde se do boje! S Američankou Liz Carmouche se poprvé potkala

Lucie Pudilová má váhu a jde se do boje! S Američankou Liz Carmouche se poprvé potkala

V sobotu večer přivítá Praha slavnou UFC, kde se v rámci galavečera Fight Night představí také jediná Češka Lucie Pudilová. Tu čeká zápas v kategorii muší váhy s Američankou Liz Carmouche a právě s ní se dnes poprvé potkala na oficiálním vážení.

Pudilová přišla na pódium s českou vlajkou na zádech a fanoušci šíleli. Česká bojovnice musela za nějakých 16 hodin shodit okolo šesti kilogramů, ale zvládla to. Jako druhá šla na váhu Američanka Liz Carmouche. S kamennou tváří zapózovala před diváky.

Poté se bojovnice podívaly vzájemně do očí. Pudilová působila uvolněně, Carmouche dál hýřila okolo sebe napětí. Podání rukou pak nevypadalo zrovna přátelsky. Aby také ne, není vhodný čas na milé úsměvy, už v sobotu si to obě fighterky rozdají v rámci zápasu kategorie muší váhy.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Naposledy se proti sobě postavily dvě hlavní hvězdy pražského galavečera UFC, tedy bojovníci hlavního zápasu. Thiago Santos z Brazílie a Polák Jan Blachowicz. "Můžete očekávat skvělou show," slíbil Santos. "Očekávám svoje vítězství. Zítra budu tady v Praze slavit," věřil si Blachowicz. Celý galavečer UFC Fight Night můžete sledovat v sobotu 23. února na stanici Nova Sport 2 od 16:30, nebo na internetovém portálu VOYO.


Další články