Sleduj nás

Lucie Pudilová dostala nabídku bojovat na turnaji UFC 227

Lucie Pudilová dostala nabídku bojovat na turnaji UFC 227
Před pár dny přišla zpráva o tom, že Bethe Correia stále není bojeschopná, takže byl její zápas s Irene Aldana zrušen. Co jsme však netušili? Že jako náhradnice za Bethe, která bojovala i s legendární Rondou Rousey, byla zvažována naše jediná zástupkyně v UFC Lucie Pudilová.

Na UFC 227 - v Kalifornském Los Angeles, se měly spolu utkat Bethe Correia vs. Irene Aldana. V úterý dopoledne, jsme dostali ,,nabídku" - prostřednictvím, našeho managementu v Německu (RAW) - které přímo komunikuje s managementem UFC (hlavním match-makerem, pro ženskou divizi) - zastoupit Bethe Correia, kterou by nahradila naše ,,Příbramská Střela" - Lucie ,,Ultimo" Pudilová.

Jednání trvalo do středečních ranních hodin a nakonec UFC naplánovalo odlet v 07:00 hodin ráno středoevropského času. Kalifornská atletická komise má velmi tvrdá a přísná pravidla, především ve směru ke všem lékařským úkonům, které předchází k tomu, aby se zápas mohl vůbec konat. Měli jsme s Luckou opravdu velmi málo času. Hned po skoro 20ti hodinovém letu by Lucka musela absolvovat několik lékařských vyšetření - přímo v L.A.


Když jsme to vše s Luckou a naším týmem propočítali a k tomu přičetli časový posun, úpravu váhy a mnoho dalšího, tak jsme se museli rozhodnout. A bylo to těžké rozhodnutí, protože Lucka je v současné době ve velmi dobré fyzické i psychické kondici. Jen stěží jsme opravdu museli tuto ,,rychlo nabídku" odmítnout.

Naše Lucka si zápas s Irenou Aldana moc přála. Nakonec tedy vedení UFC muselo tento zápas v bantamové váze zrušit. Nechtěli jsme o tom psát dříve. Ale vše špatné se začíná v dobré obracet. Nepsal bych o tom, kdybych neměl ověřené informace. Až bude vše oficiálně potvrzeno, tak uvidíte, že nakonec management UFC, to docela ,,kulantně" začal řešit a vypadá to velmi slibně. Hned oznámíme českým fanouškům ty nejaktuálnější informace o dalším dění a o brzkém zápase naší České Lvice - na území USA.

Další články