Sleduj nás

Lucerna - Vinš David - Jurjendal Uku

Lucerna - Vinš David - Jurjendal Uku

Čeká náš konec roku a k tomu tradiční Lucerna, kde je vždy skvělá atmosféra. Hlavní zápas měl obstarat Michal Reisinger. Ten se ale zranil a David Vinš tak dostal náhradního soupeře. Tím je Uku Jürjendal. Tvrďák, který si to právě nedávno rozdal s Reisingerem. Pro toho to nevypadalo vůbec dobře, ale zápas otočil a zvítězil.

David Vinš hledal novou motivaci a rozhodl se přestoupit z klubu BFC Liberec. "Potřeboval jsem změnu a nějaký nový impulz v životě, který by mě opět nastartoval a vrátil na tu správnou vlnu. Čím déle jsem byl ve stereotypu, tím víc jsem přestával věřit ve své velké cíle a plány a to je v životě sportovce špatně. Jsem vděčný za vše, co jsem se v BFC naučil a zažil, ale prostě přišel čas jít dál a já prostě šel."

Vinš David vs. Jurjendal Uku


Dle jeho slov je nyní ve skvělé formě a v Lucerně už se v minulosti ukázal. Před rokem mu podlehl zkušený Viktor Pavlíček. Estonec ukázal, že umí a rozhodně nebude lehkým soupeřem. Tvrdé a rychlé kombinace často spojuje s naskočeným kolenem, což bylo pro několik soků konečnou. Pokud si máme vybrat. Volíme domácího borce. Stojí ale za zvážení, jestli tomu kurz 1.41 odpovídá.


Další články