Sleduj nás

Lucerna - Josef Vít - Juraj Vozár

Lucerna - Josef Vít - Juraj Vozár

Zhruba před měsícem jsme Juraje Voznára měli možnost sledovat na Heroes Gate, kdy narazil na jiného svěřence Jirky Apeltauera, Jana Rudolfa.

Voznár se nepředvedl v úplně špatném světle, ale od druhého kola na Rudyho neměl a konečná prohra na body bylo jeho maximum. V tomto zápase se ukázalo, že mu vůbec nechutná být pod tlakem a Pepa Vít vyznává přesně tento nátlakový způsob boje.

Voznár bude zkoušet rozdrobit zápas na jednotlivé údery, ale jakmile se trochu unaví, bude se opakovat scénář z Podvinného Mlýna. Vzhledem k houževnatosti slovenského borce nečekáme Vítovo vítězství před limitem, ale na body bude dominovat. Kurz na jeho triumf je 1.51.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži