Sleduj nás

Lucerna - Josef Vít - Juraj Vozár

Lucerna - Josef Vít - Juraj Vozár

Zhruba před měsícem jsme Juraje Voznára měli možnost sledovat na Heroes Gate, kdy narazil na jiného svěřence Jirky Apeltauera, Jana Rudolfa.

Voznár se nepředvedl v úplně špatném světle, ale od druhého kola na Rudyho neměl a konečná prohra na body bylo jeho maximum. V tomto zápase se ukázalo, že mu vůbec nechutná být pod tlakem a Pepa Vít vyznává přesně tento nátlakový způsob boje.

Voznár bude zkoušet rozdrobit zápas na jednotlivé údery, ale jakmile se trochu unaví, bude se opakovat scénář z Podvinného Mlýna. Vzhledem k houževnatosti slovenského borce nečekáme Vítovo vítězství před limitem, ale na body bude dominovat. Kurz na jeho triumf je 1.51.


Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada