Sleduj nás

Luboš Raušer na XFN v Plzni, dočká se Raušer po dlouhé době vítězství? Sázkové kanceláře ho favorizují v kurzu 1.21!

Luboš Raušer na XFN v Plzni, dočká se Raušer po dlouhé době vítězství? Sázkové kanceláře ho favorizují v kurzu 1.21!
Už ani nepamatujeme, kdy Luboš Raušer naposledy vyhrál. Pokud nepočítáme KO, kterým malém urazil hlavu Drzého Čerta, nevybavuje se nám v poslední době téměř nic. 

Obr z pražského Hanuman Gymu měl skvěle rozjetou kariéru, ale ta se najednou zasekla na mrtvém bodě. Luboš Raušer začal prohrávat a ve fightech téměř od jisté doby nic nepředvedl. Naposledy mu na galavečeru Česko vs. Čína uštědřil prohru Michal Reissinger ze Spejbl gymu.

Kde může být chyba? Raušer má skvěle zázemí. Hlavním trenérem je Petr Macháček a o kondici se mu stará vyhlášený Daniel Hejret. A aby toho nebylo málo, pomoc může hledat u mentálního kouče Dana Landy, dlouholetého přítele Petra Macháčka.


Na XFN v Plzni nás čeká souboj Raušer Luboš - Plešinec Pavel, kde je Luboš jasným favoritem. Nutno podotknout, že pouze tím papírovým. Sázkové kanceláře dokonce označily jeho výhru kurzem 1.21! Je to ale výhoda? Plešinec je sice optimální soupeř, jeho zkušenosti nesahají zdaleka tam, jako ty Raušera, ale pokud se toho Pavel nebude bát, do zápasu vstoupí agresivně a Raušera trefí, tak jistě uvidíme jistou nervozitu na straně Luboše.

Luboš Raušer začal prohrávat


Suma sumárum, kurz 4 na Plešince je hodnotný a vyzkoušet se určitě musí. Raušer sám několikrát přiznal, že jeho hlavní problém je psychika a tento souboj rozhodne o dalším vývoji v jeho kariéře. Určitý tlak na něj je a tento duel nebude zdaleka tak jasný, jak předpovídají sázkové kanceláře.


Další články