Sleduj nás

Londýn: Whyte Dillian vs. Parker Joseph

Londýn: Whyte Dillian vs. Parker Joseph
Zaměříme se na sobotní boxerský zápas Whyte Dilian - Parker Joseph. V tom opravdu vyrovnaném duelu je naším koněm Parker Joseph v kurzu 1.85.

Dillian preferuje převážně drtivé údery pomocí švihu na spodní část těla. Parker má zase rád tvrdé kombinace.

O pořádnou show bude postaráno. Když oba borci cítí šanci, chtějí zápas co nejdříve ukončit. Jinak tomu nebude ani tentokrát. Novozélanďan je mírným favoritem. Psychicky na tom bude skvěle.

Všichni totiž čekali, že nyní zvolí slabšího soupeře. To se ale nestalo. Zápas se odehraje na britské půdě, což trochu hraje do karet pro Dilliana. Je také dost možné, že souboj skončí ještě před limitem.

Parker Joseph má psychickou výhodu a zdá se být (po souboji se současnou světovou jedničkou) v lepším rozpoložení. Kurz 1.85 za to určitě stojí zkusit!

Další články

Charles Oliveira: Jsem hladový jako nikdy předtím. V sobotu uvidíte totální válku

Neohlížet se zpět. Přesně takový stav mysli si po poslední porážce nastavil bývalý šampion lehké váhy Charles Oliveira. Změna tréninkového kempu i rekordně dlouhá dovolená v něm opět nastartovaly oheň, který jej vynesl až na vrchol divize. První, kdo pocítí sílu nové verze brazilského šampiona, bude v sobotu v noci Beneil Dariush.

Charles Oliveira: Jsem hladový jako nikdy předtím. V sobotu uvidíte totální válku