Sleduj nás

Logan Paul: Mám svého bratra rád, ale bohužel je to hlupák. Teď je skoro na mizině

Logan Paul: Mám svého bratra rád, ale bohužel je to hlupák. Teď je skoro na mizině
Jake Paul je internetová celebrita, která si i díky boxu přišla na velké jmění. To je ale teď díky její blbosti prakticky celé fuč.


Internetem se náhle objevily zprávy, že Jake Paul už není takovým lákadlem, jakým kdysi býval. Nikdo však netušil, co se to děje, až pak vyšlo najevo, že slavný influencer utopil všechny své peníze v kryptoměnách.

Tuto informaci nakonec potvrdil Jakeův starší bratr Logan. Ten musel přiznat, jaký je jeho sourozenec vyloženě blbec, když se rozhodl takto riskovat.

„Víte, mám svého bratra rád, ale bohužel je to hlupák. Jen v minulém roce si vydělal čtyřicet milionů dolarů, ale na tom nyní vůbec nezáleží. Všechno to totiž utopil v kryptoměnách,“ řekl Logan ve svém Impaulsive podcastu.

jake paul penize


„Jake je teď chudý, naprosto chudý…,“ přidal a jen nevěřícně kroutil hlavou.

Show nicméně musí pokračovat. Ačkoliv se teď „Problémové dítě“ na finančním výsluní zrovna nenachází, na srpen si naplánovalo další boxerský zápas.

Jakeův soupeř sice oficiálně nebyl odhalen, ale takový promotér Eddie Hearn už stihl potvrdit, že půjde o Tommyho Furyho. A dokonce i věří tomu, že doposud neporažený Tommy tuto bitvu prohraje.

Další články