Sleduj nás

Lidský mimozemšťan, co si nechal dobrovolně amputovat prsty, nos i uši, se chystá na debut v MMA

Lidský mimozemšťan, co si nechal dobrovolně amputovat prsty, nos i uši, se chystá na debut v MMAFoto: Profimedia

Jeho tvář nelze přehlédnout a jeho ruce čítají o dva prsty méně. Přesto se muž, který se nechal dobrovolně předělat na „mimozemšťana“, chystá na svůj debut v kleci.

Už jen při pohledu na něj se nestačíte divit, že tohle je ještě člověk. Muž, který si i na sociálních sítích dal přezdívku „The Black Alien Project“, nestačí udivovat svým vzhledem. Do toho se navíc rozhodl, že svůj experiment rozšíří i na to bojové pole.

Rozštípnutý ret, odříznutý nos, odoperované uši, namodralé zuby, začerněné oční bělmo, a dokonce ještě uříznuté dva prsty u levé ruky (malíček a prsteníček). To je součást cesty, na kterou se vydal pětatřicetiletý Francouz Anthony Loffredo. V prosinci roku 2023 pro server El Pais oznámil, že svou proměnu považuje z 65 % za hotovou, což znamená, že před sebou má ještě dalších 35 %, které musí ke své spokojenosti zaplnit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nicméně my tu nejsme od toho, abychom zjišťovali, co dalšího plánuje Loffredo na svém těle vykonat. Zaujala nás nejvíce ta informace, že rýsuje své svaly k souboji v MMA kleci (či boxerskému ringu – ještě se nerozhodl), aby mohl naplno ukázat, že je „pravý mimozemšťan“.

Pro El Pais Loffredo uvedl, že se vždy cítil jako člověk z jiné planety, a když svou proměnou již začal, tak by si zároveň rád vychutnal i všechny její aspekty. A protože nejspíše často kouká na filmy (jen tak namátkou nás napadá snímek Znamení z roku 2002 s Melem Gibsonem a Joaquinem Phoenixem v hlavní roli), tak si usmyslil, že by měl také někoho napadnout. Na boj se Zemí je však malý pán, na jednoho soupeře uvnitř klece by si ovšem troufl.


Muž, jenž kompletně upustil od své lidské podoby, ke které se po tolika extrémních modifikacích již nebude moct vrátit, tak okusí výsledek práce svého plastického chirurga. Dle všeho jeho obličej, hlavně tedy čelo, čítá ještě několik podkožních výplní, které mu při úderech na hlavu určitě nijak nepomohou. Přesto se na jeho výkon v MMA kleci lidé, co už teď sledují Clash of the Stars či RedFace, jistě rádi podívají.


Další články